Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A csiklom melett vhonnan van...

A csiklom melett vhonnan van 1kis seb bár az nem tom mitöl. Reggel mikor felébredtem fehéres-genny szerü vmi vt a seb környékén és nagyon fáj ülni is alig tok. Mi lehet ez? Honnan lehet seb ott?

Figyelt kérdés
tegnap a barátommal csak ugy ruhán keresztül probálkoztzunk.
2008. jún. 16. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg- ha borotválod ott- szőrtüszőgyulladás??
2008. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ez lehet h gyennnyes?elmenjek vele orvoshoz?
2008. jún. 16. 08:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a tuti! Így csak tippelni lehet, hogy mi is az...
2008. jún. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már nekem is volt ilyen! Nagyon kellemetlen tudom ! :(

Ugye arra mirigyes. És lehet hogy begyulladt (mint egy pati), vagy szőrtüsző ami befelé fordult az is lehet gennyes!

És simán kinyomtam (bár irtóra fájt), addig hogy minden genny kijöjjön, lefertőtlenítettem. Aztán egyszer kétszer méeg megnyomtam (egyre kevesebb volt már), aztán már észre sem vettem és el is múlt.

Ha nagyon nagy a bibi, akkor sebészet, és kivágják! (anyukámnak volt, szegényke nagyon rosszul érezte magát)

2008. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!