Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon izzadok! Mit tegyek?...

Nagyon izzadok! Mit tegyek? Nem bírom már ezt.

Figyelt kérdés

Már kb 5 éve olyan szinten izzadok, hogy olyan mintha egy medencéből jöttem volna ki éppen. Főleg a hónaljam és a hátam (ha ülök akkor a térdhajlatom, combhajlatom is). Télen-nyáron pulcsiban vagyok mert tényleg nagyon durván leizzadok és nem akarom, hogy mások lássák mert undorító vagyok, de sajnos a pulcsin is átizzad a hónaljam de nem annyira feltűnő mintha póló lenne rajtam. Nagyon sokféle dezodort használtam már (fújós, kenős), hintőport, azt a solutio antisudoricát de semmi változás. Tiszta víz a ruha amit leveszek. Nem csak nyáron, tél közepén is van foltom, nem kicsi. A ruha színe nem számít, mert mindegyiken ugyanúgy látszik. Mit tegyek, hogy végre lehessek pólóban?

16/L



2013. máj. 2. 21:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy nem büdös csak vizes.
2013. máj. 2. 21:42
 2/16 anonim ***** válasza:

ezt próbáld ki, eddig mindenkinek bevált akit ismerek, és nekem is, és nagyon olcsó megoldás


[link]

2013. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ja bocsi, most látom, hogy nem jött be, akkor nem tudok segíteni :S
2013. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Doki(?????)
2013. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Járok orvoshoz (hormonok) de nem pont az izzadás miatt.
2013. máj. 2. 21:57
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Már rég orvoshoz kellett volna menned.
2013. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az izzadás miatt is kéne.
2013. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Enyem egy fokkal rosszabb, en homlokbol, mint allat, s ezt nem lehet eltakarni ronggyal. Hormonvizsgalat van allamilag tamogatott egywbkent? Nekem pl. a pulzusommal van baj, de a szivemnek semmi baja. Lehet pajzsmirigy problema is neked.
2013. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én tegnap előtt kentem be solutioval és csont száraz a hónaljam. hozzáteszem hogy én is túlzott izzadásban szenvedek (hiperhidrózis).

2x egymás után be kell kenni vele egy vatta vagy wc papír segítségével,de fürdés után és akkor amikor nincs sok szőr! de azért ne előtte borotváld le mert állatian tud csípni.

nekem bevált :)

nekem a feketéken nem látszott,sőt néhány fehéren sem,az anyagtól függ. ezért van több fehér pólóm is mint színes. így ha mégsem használna a solutio,akkor sem látszana a folt. persze a kellemetlen érzés megmarad,de nem látja senki a foltot.

am nekem tavaly olyan szinten volt erős az izzadás,hogyha valaki rám írt,többszörösen jobban izzadtam,egy plédnek az anyagát szorítottam a hónaljamhoz,mert nedves és zavaró lett a póló.

2013. máj. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis jársz orvoshoz, akkor mondd neki, hogy nagyon izzadsz, vizsgálja ki, hogy mitől.
2013. máj. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!