Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az oka ennek az egész...

Mi az oka ennek az egész rémálomnak és az orvosok miért csak a vállukat vonogatják rá?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok.. Anno fogamzásgátlót szedtem de migrénes vagyok és miután elvitt a mentő nem nagyon próbálkozom vele. Az óvszerre allergiás vagyok, szóval a párommal megszakításos módszert alkalmazunk. Ez addig oké, de mióta szedtem a bogyót (2 éve) havonta-két havonta begombásodom. Nem gyengén. Annyi gyógyszert kaptam már rá, de mind csak ideig-óráig jó és kezdődik először. Már párom is kenjük Canestennel, speckó törlőkendőt használok wc után, mit tegyek még??? Két hónapja szenvedek, voltam orvosnál, levette a kenetet és mondott valami hormonvizsgálatot, de nem mondta hova menjek, mikor, csak hogy kéne. Elvileg most kéne véreznem. Az elmúlt pár napban megint túrósbuktát játszom, de barnás volt a folyás. Tegnap már azt hitte végre megjön erre mára SEMMI! Mi ez? Lehet a gombától? Várjak pár napot és megjön? Nem jön? Már tele a hócipőm és kezdek pánikba esni. 4 orvosnál voltam és semmi értelmeset nem mondtak...

2013. máj. 3. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra! Sajnos tényleg így foglalkoznak az emberrel, én is szenvedek egy csomó orvossal, mert egyik sem akar igazán a hivatásának élni. Menj vissza a nőgyógyászhoz és kérj beutalót hormonvizsgálatra. Az egy vérvétel. És mondd el neki ugyanezeket, hogy már sok orvosnál jártál és tele van a hócipőd, hogy senki nem segít, kérdezd meg, hogy mi az oka, tedd fel az összes kérdésed. 22/L
2013. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam mikor ott voltam, de alig akart megvizsgálni. Mikor mondtam h gombás vagyok, beszélgetésbe kezdett és lecseszett, hogy miért tettem le a bogyót, ne csodálkozzak akkor... akkor vizsgált meg mikor mondtam, hogy fáj odalenn, és tök keletlenül mondta, hogy akkor vetkőzzek.... Aggódom a k***va életbe! Rendszertelen a havim, most nem tudom épp mit csinál, nem tudom terhes vagyok-e vagy a gombától van ez, senki nem mond semmit! Megkértem párom, jöjjön be velem, de a nő kiküldte. mégis hogy képzeljük...?
2013. máj. 3. 10:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor menj el egy másik nőgyógyászhoz. Hol laksz?
2013. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Budapest, 11. SZTKba járok, ott a harmadik orvost koptatom de ez az első, aki a levett kenetet leküldte a laborba velem..... nem tudom a többiek hazaviszik és elemezgetik vagy mi a rosseb?
2013. máj. 3. 10:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik kerületbe. Érthető, hogy ideges vagy, de ezzel sajnos nem jutsz előrébb. Én nem vagyok pesti, de a 6. kerbe járok és szoktak fogadni, ebből kiindulva szerintem téged is fogadnának. Egy próbát megér.
2013. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
a bosszantó, ha baj és kiderül, én leszek leszidva, miért nem mentem előbb. mellékes, hogy két-három heteket várok, mire bejutok... Most szépen elmegyek a leletemért és imádkozom, hogy mielőbb legyen időpontom...
2013. máj. 3. 10:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Férjet, szülőt be kell engedniük!!!
2013. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6. kerületi sztk? vagy ott valahova máshova?
2013. máj. 3. 10:50
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem a férjem, csak a barátom. Élettársam.
2013. máj. 3. 10:51
 10/14 anonim ***** válasza:
6 ker, SZTK, Szondi utca. Azért vörös szőnyegre ne számíts, de talán nem küldenek el a pics.ba. Van egy orosz nő, hozzá érdemes menni, csak nem jut eszembe a neve. De a neten biztos,hogy megtalálod
2013. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!