Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S hogy mondjam el...

S. O. S hogy mondjam el anyának, hogy lehetséges, hogy megjött?

Figyelt kérdés

Ötleteket pls !!

Ha van barna folyásom akk az már azt jelenti,hogy megjött ??

És nem tudom,hogy mondjam el anyának



2013. máj. 3. 12:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
"Anya! Azt hiszem megjött az első menstruációm!"
2013. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

És ez beválik ?

Te hogy mondtad el ?? :-S

2013. máj. 3. 12:18
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg meg...én ezt mondtam anno: "Anya, megjött!"
2013. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hidd el, anyukád megértő lesz!Bízz benne!Csak menj oda hozzá, és mond meg neki (lehetőleg mikor kettesben vagytok), hogy anyu azt hiszem hamarosan megjön,mert barna folyásom van.El tudunk menni a boltba venni tisztasági betétet. És ha kérdésed is van, tedd fel nyugodtan. Anyukád biztos válaszolni fog mindenre. Ez nem ciki!Ezt minden nő átéli!
2013. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az ötleteket :D
2013. máj. 3. 12:20
 6/21 A kérdező kommentje:
Csak szégyelem magam .. mert na .. gondolom mindenki igy volt . :D
2013. máj. 3. 12:20
 7/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Igen, valahogy így mondtam el neki én is anno. Anyukáknak nem nehéz az ilyet elmondani, hisz ők is átestek ezen. Ez egy teljesen természetes folyamat. Anyukád örülni fog, hogy a lánya nővé cseperedett...
2013. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

De a barna folyás az már mentruáció ?

És az normális,hogy csak 3 napig folyt ?

2013. máj. 3. 12:32
 9/21 A kérdező kommentje:

Mert ha a barna folyás nm mentruacionak számit akk nem mondhatom azt,hogy "Anya megjött"

Irjatok lécci :o3

2013. máj. 3. 12:43
 10/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az már az előjele a menstruációnak. Ne félj megmondani anyukádnak! Nagyon sok mindent meg tudsz kérdezni tőle még, ha valami zavar vagy nem vagy biztos benne. Az anyukáknak az is a dolguk, hogy mindenről felvilágosítsák a gyermeküket! Bátran kérdezz tőle bármit. Inkább ő mondjon el neked mindent, amit tudni szeretnél, mint hogy idegen emberektől kérdezz!
2013. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!