Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most baj vagy nem?

Kitti malik kérdése:

Ez most baj vagy nem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és még nem jött meg. a többi lánynak már megvan de nekem nem.kicsi a mellem is. mi lehet a bajom ha van? nőgyógyásztól félek. ez nagy baj? mit tudnak vele tenni? hogyan?

2013. máj. 3. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 16 éves korodig sem jön meg akkor muszáj megnézetned magad. Az rovos hasi uh-ot fog csinálni, mint tudjuk az nem fáj. Egyéb nőgyógyászati vizsgálat nem hiszem hogy lesz. Vérvételre is el fog küldeni hogy megnézzék a hormon szinteket. De reménykedj hogy megjön addig. Az hogy kicsi a melled nem függ ezzel össze. Vannak kis mellű nők ez genetika.
2013. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy év múlva sem jön meg a menstruációd, akkor menj orvoshoz. Addig ne aggódj! Mindenki más ütemben fejlődik. 16 éves korodig nem baj ha nem menstruálsz. A melled is még fejlődik akár 20 éves korodig.
2013. máj. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2013. máj. 4. 07:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem függ össze a mellméret azzal, hogy mikor jön meg az első menstruáció. Nekem C kosaras a méretem, vékony vagyok, arányos méretekkel, de 11 éves se voltam amikor "beköszönt".
2013. máj. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sovány vagy?Ha igen,az okozhatja ezeket.Én is sovány vagyok(nehezen hízok,pedig eszek rendesen)és 16 voltam,mikor megjött.
2013. máj. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!