Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy menstruáció...

Miért van az, hogy menstruáció előtt viszketni szokott a hüvelyem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel!
2013. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem is szokott.

Sztem a ciklus második felében a hüvely nem olyan nyálkás, illetve védtelenebb a kórokozókkal szemben.

Javasolt az intim mosakodógél. Nálam beválik.

2013. máj. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. még írhattok. Mert ez így elég zavaró, hogy pár napig viszket.
2013. máj. 5. 08:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne, mert nekem is szokott, nem is kicsit (az egész szeméremtesttel együtt). Voltam vele orvosnál is, semmi objektív okát nem találták, fertőzést vagy ilyesmit.
2013. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 melike11 ***** válasza:
nekem is ez volt:(elmentem a nőgyogyászhoz és azt mondta gomba:(kaptam kapszulát meg kúpot
2013. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Javasolt pl. Protexin Candid Plust szedni (mindig) és akkor szuper lesz a bélflóra és ez segít. Ezenkívül valakinek maróak a saját váladékai. Erre sok féle homeopátiás szer létezik. Például Mercurius solubilis CH9, de mindenkinek más kell, szóval ezt ne jegyezzétek meg. De a Sepia CH9 is nagyon gyakori női szer. Pláne, ha karikás a szemed és művészi beállítottságú vagy. Naponta egyszer 5 globuluszt elszopogatni. Boiron termék, patikában kapható. (A gomba elleni kúpokkal csak az a baj, hogy akkor most örökké azt dugdossa be magának az ember? Egy évben 365-ször? Ezt az orvosok sem gondolhatják komolyan.) Amúgy létezik olyan tampon, ami a hüvelyflórát gyógyítja. Csak nagyon húzós az ára. Azt hiszem DM-ben, Rossmann-ban kapható. :-)
2013. máj. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!