Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Szinte András nőgyógyászna...

Dr. Szinte András nőgyógyásznak van még sztk-s vagy kórházi rendelése, vagy csak magánrendelése?

Figyelt kérdés
Nem találom sehol ezt az infót. A Jahn Ferencbe már nincs rendelése és Soroksáron sem. Soroksári vagyok, nőgyógyászt keresek, nem magánrendelőset, ha tud valaki egy jót, akkor szóljon. Köszi!

2013. máj. 6. 10:36
 1/3 anonim válasza:
Szokott rendelni az sztk-ban is, és a kórházban is sokat bent van. 289-6200 a kórház telefonszáma, ott tudsz érdeklődni, hogy pontosan mikor rendel. Onnan tudnak kapcsolni az sztk-ba is, ha pl. épp akkor rendel, amikor telefonálsz :)
2013. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infót. Azt mondta a doki, hogy a kórházban már nem rendel csak dolgozik. Kerestem egy másikat, meglátjuk.
2013. máj. 12. 14:24
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!

Tudom,hogy régi kérdés,de én is megosztom veletek a tapasztalataimat. Hátha valakinek tudok segíteni aki neten keresgél tapasztalatokat.

Nos én már csak azért sem tudom ajánlani a doktor urat,mert amikor én elmentem hozzá egy friss teszttel 10 perc alatt mondta,hogy hiába görcsölök nem kell pihenni, az epilepsziával ne törődjek minden oké lesz ha akar megmarad és kaptam egy papírt miszerint látszódik a veséje minden végtagja. (Ez azóta is megvan a pecséttel mindennel). Akkor volt 3 mm-es a petezsák s kb szept. 2-a körül fogant a baba. Ezért persze 10 ezret elkért. Ezek a tanácsok majdnem a kicsim életébe kerültek és azóta ki se kelhetek az ágyból a görcsök miatt. Kedves volt,de nem is figyelt semmire. Remélem segítettem.

2013. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!