Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági vizsgálat (Mens Mentisbe)?

Figyelt kérdés

Még nem tudom, hogy szükség lesz-e rá, csak abból tippelek, hogy az sztk-s nőgyógyász is említette, hogy indokolt lenne.

Próbálok előre felkészülni mind lelkileg, mind anyagilag, hogy mi vár majd rám, ezért a kérdésem, hogy aki járt már ott hormon-, illetve cikluszavarral, és szüksége volt ilyen vizsgálatra, meg tudná mondani, hogy mindenképpen ott kell ezt megcsináltatni? Csak mert 55.000Ft-ba kerül, és ez eléggé megterhelő lenne most nekem anyagilag. Főleg, hogy kórházban dolgozok, tehát meg tudnám oldani tb alapon, csak nem tudom, hogy azt úgy el tudják-e fogadni. Külsős leleteket (vérvétel, vizetelt, stb.) elfogadnak, azt tudom, de pl. egy ilyen vizsgálat eredményét is? Aki leírná részletesen személyes tapasztalatát, nagyon megköszönném :)



2013. máj. 6. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tapasztalatom, de én úgy tudom, hogy simán vihetsz külsős leletet is (én is vittem már). De legegyszerűbb, ha felhívod őket és megkérdezed. :)
2013. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Nincs tapasztalatom átjárhatósági vizsgálattal, ezt nem írtam le rendesen. :)
2013. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Más esetleg? Mindenképpen szeretném megtudni. Telefonálni azért nem szeretnék, mert eddig 2-szer próbálkoztam (különböző napokon, különböző időpontokban), egyszer vártam 12 percet, majd leraktam, másodszorra 9 perc után vették fel, és akkor nem számolom azt az időt, amíg az időpontot adó hölggyel beszéltem. Nyilván sok hívójuk van, nem vakarózás miatt nem vették fel, tisztában vagyok vele, de mobilról csúcsidőben ez egy kicsit sok lenne nekem egyetlen kérdés miatt. Főleg, ha máshol is kaphatopk rá választ. :)
2013. máj. 9. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor írj e-mailt. :) Biztosan válaszolnak rá.
2013. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!