Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miaz a fehér váladék ami...

Tangpacs kérdése:

Miaz a fehér váladék ami folyamatosan megvan a nőknél? Legalábbis nálunk tiniknel:/

Figyelt kérdés
Mindig tisztasàgi betétet kell betennem a bugyimba és kicsit kellemetlen nekem...azt erzem,hogy nem tùl szexy a tanga és a tisztasági betét...

#Fehér vàladék nőknél
2013. máj. 7. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha ilyen mértékű, hogy már zavar, akkor lehet hüvelygomba is. Menj el nőgyógyászhoz.
2013. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem fáj, akkor csak peteérésed van.:)

13/L

2013. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fehérfolyás egy normális dolog. Hormon változás hatására változhat az állaga, mennyisége. Pl peteérés környékén lehet tojésfehérje állagú. Ez a folyás azért is van mert ez a hüvely egy tisztulási folyamata. Ha úgy érzed megváltozott a szga vagy viszket, csíp akkor menj orvoshoz mert lehet fertőzés is. Vannak nők akinek több a folyása van akinek kevesebb. Tini korban gyakran több, Ez a fehér folyás szinte egész életedben elsz de a klimaxig biztos. Nem igazán értem a szexiségnek miköze ehhez, ne mutogasd a tangádat ha még tini vagy. Ha meg fiúval vagy ne tegyél be tisztaságit. 29/N
2013. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Haat biztos h nincs huvelygombam me rt nem is faj meg semmi...de azert koszonom nyitott vagyok minden valaszra..
2013. máj. 8. 04:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kellemetlen szagú, nem túrós, és nem okoz semmi kellemetlen tünetet, akkor az sima fehérfolyás, ami tisztítja a hüvelyed. Nem csak tiniknél van, hanem felnőtt nőknél is, egészen a klimaxig!
2013. máj. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
A hüvelygomba nem fáj! Honnan veszed, hogy fáj? Az első válaszolónak igaza van, simán lehet az is. A normális fehér folyás nem olyan mennyiségű, hogy ennyire zavarjon, szinte észre sem lehet venni. Én a helyedben azért megnézetném egy nőgyógyásszal.
2013. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Egyrészt ez normális dolog, minden nőnek van, csak a szerencsésebbeknek alig.

Másrészt ne hordj tangát, mert nagyon könnyen elfertőződhetsz a végbeledből szinte hídként szállítja a bacikat a nunidba!

2013. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez az un fehérfolyás, természetes dolog.
2013. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!