Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Próbáltátok már az applikátoro...

Próbáltátok már az applikátoros tampont?

Figyelt kérdés
Most nézegettem az egyik drogériában. Ráadásul akciós is. Jövő héten "csatasorba" is állhattna. .)Aki használt már ilyen tampont, annak tényleg megkönnyítette a behelyezést? Mondjuk nekem szimpatikus, hogy nem a kezemmel kell a véres helyzetben matatni. Szerintetek?

2013. máj. 7. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, tényleg jó. Én egyébként betétet használok, pont azért is mert van hogy nem tudom pont olyan mélyre nyomni mint kéne, multkor egyszer aplikátorost próbáltam és azt tényleg nem is éreztem. Az tuti jó helyre megy na meg higiénikusabb is mert az ujjadat nem is kell feldugni. Melyik drogériában láttad és miylen márkájú? Én külföldön próbáltam ott szinte csak oylan van. Itthon még nem láttam, csak hallottam hogy néhol van. NÉha azért jól jön ha olyan program van hogy msuzáj a tampont.
2013. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rossmanban és Tampax. 18 darabos 700 forint. ( na jó, 699:D)

Akkor azt hiszem, hogy a héten még visszanézek!

2013. máj. 7. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Tampax compakot próbáltam, külföldön vettem. Az tényleg jó, hogy nem kell a kezeddel nyúlkálni. Viszont abban nem vagyok biztos hogy jó helyre rakja-e fel, mert volt hogy átázott tök hamar. Lehet hogy én csináltam rosszul valamit.
2013. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!