Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a ciszta tünetei? Bővebben...

Mik a ciszta tünetei? Bővebben lent

Figyelt kérdés
jobb oldalon a petefészkem vagy vezetékem szokott fájni, szúrni, de nem mindig és elmúlik rövid idő alatt, az orvos mondta,hogy lehet ciszta és azt javasolta menjek el nőgyógyászhoz, ő elküld ultrahangra,cytológiát végzett, de ultrahangra nem küldött (amúgy P2-es HPV gyanús, másik vizsgálat eredményre most várok, emiatt is ideges vagyok),a nőgyógyász azt mondta hogy a peteérés okozhatja ezt a fájdalmat, de a menstruáció után is előjött már. a tünetek lehetnek a cisztáé?? segítsetek kérem!

2013. máj. 8. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, degyáltalán nem biztos, hogy az.

Kérd meg a nőgyógyász, hogy adjon beutalót. Néha noszogatni kell őket.

2013. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképpen mondani fogom neki, hogy akkor most tessék adni egy beutalót UHra, persze csak akkor, ha előtte nem fogok összeesni, ha az eredmény azt mutatja, hogy HPV fertőzött vagyok.
2013. máj. 8. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:
szia. akkor se ijedj meg ha hpv-t mutat majd ki a teszt. nagyon jól tudják már gyógyítani, kezelni, ne parázz, mert csak rosszabb lesz a helyzet. Egyél sok vitamint. főleg a c vitamin a fontos. az immunerősítés, amenyiben tényleg hpv-s vagy. Amúgy a gyanús sejtek nem jelenti még azt, hogy tényleg jelen van a hpv vírus. nálam pl. pont fordítva volt, először tesztet csináltattam, ami hpv-t mutatott ki, igaz na-t. vagyis nem azonosítottat. két hónap múlva készült a rákszűrés, azon viszont nincs hpv gyanús sejt és jó is lett p2-es. fura dolgok ezek és megijesztik az ember lányát, de nyugi! ne idegesítsd magad előre feleslegesen. a fájdalom okozója attól még lehet hogy ciszta de lehet csak a hormonoktól van. ha megvan az uh, meg az eredményed a hpv-ről írd meg légyszi, kiváncsi vagyok rá! de addig is NYUGI!!
2013. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!