Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is így van vele? (többi lent)

Más is így van vele? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amikor megjön a menstruációm az első nap nagyon görcsöl a hasam. Kiráz a hideg, alig bírok felállni, és már többször is előfordult, hogy hánytam (néha egymás után többször is, de nem az ennivaló miatt, mert egyébként soha nem szoktam hányni). Már voltunk is nőgyógyásznál, de nem mondott semmi különösebbet, csak kaptam egy gyógyszert, amit három hónapig kell szednem és azután elvileg el fog múlni.

2013. máj. 8. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordul.Sajnos vannak,akik nagyon rosszul vannak az első pár napon.
2013. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

én még gyógyszert se kaptam, csak azt a választ hogy nem lesz fájdalmasabb a szülés se.. minden alkalommal 1. nap annyira fáj a hasam hogy többször is majdnem mentőt hívtam, 1x hánytam, de az a fájdalomtól volt, ami elviselhetetlen (!)

tanácsok hogy el kell menni üríteni előtte, rengeteg folyadékbevitel, és kitapasztalni hogy melyik gyógyszer hat, nekem algoflexM + 1 algoflex forte egyszerre.. és ez az 1. napon 2x

próbáltam már sokmindent...

2013. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szülés se fáj jobban? az azért eléggé durva. én is sajnos ugyanúgy vagyok vele, mint a második kommentelő, hogy sajna a fájdalomtól hányok :( egyébként máskor nem is szoktam. nagyon ritka. mióta szedem a gyógyszeremet azóta már egy kicsit jobb, én a PreMens nevű gyógyszert kaptam. állítólag vannak ilyen fajta lányok/nők, akiknek így fáj :(. köszönöm a válaszokat!! :)
2013. máj. 25. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!