Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsit kínos számomra a...

Kicsit kínos számomra a kérdés, de muszáj feltennem. Miért van az, hogy délután/este környékén kellemetlen szag árad a nemi szervemből?

Figyelt kérdés
Rendszeresen tisztálkodom, tudtommal betegségem sincs. Mitől lehet ez? Nem úgy kell elképzelni a dolgot, hogy szagolgatom, hanem például leülök törökülésben, lehajtom a fejem... és megcsap. Tényleg fürdök meg minden, és ez elég ciki nekem. :D Légyszi, normálisan válaszoljatok!
2013. máj. 10. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Csaj vagy? Fiú? Én ismerek egy csajt, akiből mindig árad a húgyszag. Ő is fürdik, de elvileg ő állandóan felfázik, gyulladás lehet nála a probléma. Egyébként mióta észleled ezt magadon? Néha szerintem ez természetes.
2013. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán valami fertőzésed van, amivel mindenképpen orvoshoz kell menned.
2013. máj. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi más tüneted, akkor rendben van ez így.

Használj intim kendőt olyankor.

2013. máj. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

Fekete hajú, barnabőrű vagy esetleg?

Szerintem nincs semmi bajod (ha más panaszod nincs).

2013. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
19 éves lány vagyok sötétbarna hajjal és picit barnább bőrrel. Utóbbi két tényező miért fontos? :D Köszi egyébként a válaszokat!
2013. máj. 11. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert alapból kicsit erősebb a kipárlásuk, szaguk, illatuk.

Szerintem nincs bajod.

estefelé intimtörlőkendőt használj.

2013. máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Iszol elég folyadékot? Attól is lehet, mert a vizeleted, még ha meg is törlöd magad, besűrűsödik ha nem iszol eleget! Intimtörlő nem mindennapos használatra van kitalálva!! Én jól elcsesztem magammal vele, nem ajánlom senkinek! Teljesen felborítja a szervezet immunitását. Lehet csak téged zavar, de próbálj meg többet inni!
2013. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!