Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek, hogy elmúljon a...

Mit tehetek, hogy elmúljon a méhszájsebem?

Figyelt kérdés
Nem mondta a doki,de a lapomon szerepel az ect. rövidítés,ami szerintem ectropium akar lenni.Mégis miért nem szólt?Nem akarom megvárni,amig panaszt okoz és műteni kell.Milyen hüvelyöblítő van amit erre jó lehet?Menyjek természetgyógyászhoz? Semmiképpen nem szeretnék műtétet 20 évesen.

2013. máj. 11. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora, ugyanis ha nagy, akkor semmit se tehetsz.


Nekem is volt, panasz nélkül, egy vizsgálatnál derült ki. Fagyasztásom volt 19 évesen. Nem volt vészes, kb. 1 perc volt az egész, szóval ha arra kerül sor, ne félj tőle. Azóta egyébként sokkal jobb, ritkábban kapok el fertőzéseket (azelőtt félévente sikerült).

2013. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
panaszom nincs egyébként egyenlőre kopkopkop,de aggaszt a dolog
2013. máj. 11. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ectopium azt jelenti, a méhnyak nyakcsatornájának hengerhámja kiterjed a méhszáj területének laphámjára, ami önmagában nem kóros.

Nem otthon kell kuruzsolni,mikor azt sem tudod,mi bajod van,vagy van-e egyáltalán,hanem fel kell keresni egy másik nőgyógyászt és MEGKÉRDEZNI,mert azért van szád.

2013. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csakazt nem értem,mi az öreg ördögért nem szólt erről,pedig magándokihoz mentem,és külön rákérdeztem hogyoké vagyok e,azt mondta igen. írtam isneki egy emailt,hogy akkor most az ect. mit takar,azért entem el h mondja el,nem azér h titkolózzunk
2013. máj. 11. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!