Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Hogy tudom...

Mit csináljak? Hogy tudom késleltetni?

Figyelt kérdés
A menstruációm pont egy nappal az osztálykirándulás előtt jön meg, álltalában pontos szokott lenni. 15 éves vagyok, kb egy éve jött meg először. 2 napos lesz a kirándulás, starndolással :( mit csináljak? Tampontól félek, úgy érezném hogy nem megbízható.

2013. máj. 11. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs mit tenni. Viszont ha még csak egy éve menstruálsz, akkor lehet, hogy most késni fog.
2013. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állítólag a citrommal el lehet tolni,de nem mindenkinek válik be.Ha tényleg akkor jön meg,akkor max. kihagyod a fürdést.
2013. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi majd megpróbálom :(
2013. máj. 11. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Citrommal eltolást meg lehetne próbálnod.
2013. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
vagy inkább előrébb hozni?
2013. máj. 12. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is pont ebben a helyzetben vagyok, háromnapos osztálykirándulásunk lesz, vízparton, éjjel-nappal fürdéssel. És a menzeszem pont a kirándulás első napján fog megjönni. Na, mondom csodálatos...

Ám, most késik, tegnap kellett volna megjönnie, úgyhogy reménykedem, hogy még egy picit csúszik, és akkor nem lesz gond.

Remélem neked is sikerül :)

2013. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is csak reménykedek :-)
2013. máj. 16. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!