Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon kevés a menstruációm,...

Nagyon kevés a menstruációm, időben megjött, de naponta alig folyik 3-4 csepp barnás vér. A hasam egyáltlán nem fáj és ez megy már 3 napja. Nemtudom, hogy most vagy terhes vagyok vagy progeszteron hiányos. Szerintetek?

Figyelt kérdés

#Szerintetek terhes #progeszteron hiányos vagyok?
2013. máj. 11. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem védekeztetek, akkor akár terhes is lehetsz.

Nagyon sok kismamának az első 2-3 hónapban van hüvelyi vérzése a terhesség alatt. Vegyél egy tesztet és csináld meg.

Az is igaz, ha nem volt peteérésed a ciklus alatt akkor is előfordulhat, hogy gyenge vérzés van csak.

2013. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már csináltam egy terhességi tesztet ami negatív lett, de engem azért nem győzött meg teljesen.
2013. máj. 11. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha máskor normális a vérzésed, akkor inkább utal terhességre a dolog. Pár nap múlva tesztelj megint, aztán ha nem múlik, érdemes orvoshoz menni.
2013. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pont ma csináltam megint, de ez is negatív lett.
2013. máj. 13. 16:03
 5/6 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Mi volt a gond? Mindig normális a menstruációm de legutóbbi alkalommal nagyon kevés és barnás vérzésem volt. Miután elmúlt elkezdtünk nem védekezni baba miatt. Most gondolkodom vajon minden rendben van velem vagy vmi gond lehet?
2013. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mi lehetett a pajom, eltelt 1 hónap aztán rendesen megjött, lehet egyszerűen ez a hónap csak ilyenre sikeredett, utána olvastam, hogy néha van ilyen a menstruációban
2013. szept. 25. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!