Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyzser meg kb. januar kornyek...

Egyzser meg kb. januar kornyeken a folyasom ami mar 2 eve legalabb megvan tan mar 3 is barnara valtozott es utana egy par napig barna volt aztan elmult . De most 3 nappal ezelottmegint bebarnult a folyasom . De mitoola vn?

Figyelt kérdés
de az elmult 2 napban azinte fekete folyasom van es eleg sok es neha egy egy csomoban jon ki.....de nem rudom miert szinte feket....
2013. máj. 11. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:

menzesz.

A csomók a méhfal és szövet.

Nekem ma kezdődött így a havim,de szinte mindig ilyesmi.

Első?

2013. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ez méhnyálkahártya volt.
2013. máj. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
es akkor ez menstruacio vagy meg nem es mikor fogok rendesen menstrualni ? mert most meg a hasam sem faj meg semmi..?
2013. máj. 12. 10:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Még nem volt rendes menstruációd?
2013. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem eddig csak nyolc menstruációm volt,de ebből 4 így kezdődött és 3 végig ilyen volt,amíg el nem múlt.
2013. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14 leszek vasarnap es meg nem volt menstruaciom csak egszermeg januarban barnas folyasom de nem ilyen feketes es ilyen sok....
2013. máj. 12. 14:09
 7/7 anonim ***** válasza:

havi.

Nekem februárban végig ilyen volt a menstrum,pedig nem az első volt.

Üdvözöllek a klubban!

2013. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!