Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Háziorvos vagy ügyelet?

Cirmi20 kérdése:

Háziorvos vagy ügyelet?

Figyelt kérdés
A mensim tegnap jött meg, kicsit görcsölt a hasam, bevettem egy fájdalomcsillapítót. Általában csak az első nap vannak görcseim, ma viszont a délután folyamán olyan fájdalom kínzott, amilyen eddig soha. Kb. egy órán keresztül csak feküdtem az ágyon, mozdulni sem tudtam a "pulzáló" fájdalom miatt. A hasam alja majd' leszakadt, kb. a méhem környékén éreztem a nyilalást, közben hányingerem volt, és borzasztóan rázott a hideg. Azóta ugyan nem érzek fájdalmat alul, de elég gyenge vagyok és a hányinger felerősödött. Hétfőn tudok elmenni leghamarabb a nőgyógyászhoz, vagy szerintetek ügyeletre kellene mennem? Tapasztaltatok már az enyémhez hasonló tüneteket? Egyébként még hozzátenném, hogy 3 napja hagytam abba a klion d 100 szedését, bakteriális eredetű fertőzésre kaptam. Esetleg lehet összefüggés a gyógyszer és a fájdalom között? Előre is köszi a válaszokat! 22/L

2013. máj. 11. 23:52
 1/6 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem h a háziorvosom egyben szülész-nőgyógyász, csakhogy érthető legyen a dolog:)
2013. máj. 11. 23:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérdezd meg róla de szerintem nagy bajod nincs! Nem minden ciklus ugyanolyan!
2013. máj. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Tampont v. betet hasznalsz?Lehetnek a tünetek a tampontol is.
2013. máj. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet,h a két dolognak semmi köze egymáshoz.Mármint a mensesnek és a hányingernek és gyengeségnek.A Klion D100 mellé,ha nem szedtél szájon át Klion-t,nem lehet összefüggés.Pihenj,diétázz,ha mér holnap is van panaszod menj el orvoshoz!
2013. máj. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egyébként tampont használok, de nagyon odafigyelek a higiéniára! Ilyen fájdalmat soha nem éreztem, szó szerint összehúzta a testem:S ha ma is hasonlót érzek bemegyek az ügyeletre...
2013. máj. 12. 08:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz mert akkor meg fogsz nyugodni de szerintem nem fognak semmit mondani.

Én is ugyanígy vagyok, hányinger, hidegrázás, nagy fájdalom, nem bírok menni mert akkor elájulok stb.

Egyszer mentőt is hívtak hozzám akik adtak valami injekciót amitől elmúlt, aztán elmentem már a saját lábamon a nőgyógyászhoz aki azt mondta ez "természetes" fiatal korban nem tudnak vele mit csinálni..19 éves vagyok. Amúgy ajánlom, hogy mikor megjön az első nap rögtön vegyél be a Cataflam-ot az nagyon jól elmulasztja.

2013. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!