Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára gyanakszom. Mi...

Hüvelygombára gyanakszom. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Néhány napja elkezdett viszketni a hüvelyem körül,mostmár vizelési problémáim vannak és rendesen fáj ha leülök.azt olvastam ilyenkorfel kell keresni egy nőgyógyászt,de az van hogy 14 éves vagyok,szűz és én rosszul vagyok attól hogy egy vadidegen férfi előtt széttegyem a lábam,a környékünkön nincs női orvos.anyukám szerint ez örökre rossz emlékként maradhatmeg és később bajom lesz belőle.szóval ez biztosan hüvelygomba?mivel tudom kezelni?

2013. máj. 12. 08:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem biztos, lehet valamilyen más probléma is, bőrgyulladás, allergia valamilyen ruhaneműre, tisztálkodási szerre, stb. Mindenképpen meg kellene mutatni orvosnak, bizonytalanra nem lehet otthon kezelgetni.

Sűrű, sárga vagy zöld, esetleg rózsaszín folyásod nincs?

Hüvelyed belül is fáj, vagy csak körülötte a bőr? Milyen vizelési gondod van? Eszerin kellene orvost választani, mert lehet, hogy bőrgyógyászatra kell menned.

2013. máj. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem szőrtelenítettél odalent?
2013. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Muszáj legyőznöd a szégyenlősséged, és megértened azt, hogy ha férfi is az orvos, ő sem élvezetből nyúlkál a puncidban, hanem gyógyít. Ha nem kezelnek megfelelően, rosszabb is lehet.
2013. máj. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Jól írta az előttem szóló! Ha nem kezelnek,nagyon komoly felszálló fertőzés is kialakulhat,ami akár meddőséghez is vezet. Értsd meg,h a nőgyógyász ORVOS! Neki nem újdonság egy punci látványa és ilyenkor a fejében nem a szex jár! Naponta több ilyet lát. Ha erre gondolsz,ezt megérted nem marad benned maradandó károsodás. A vizsgálatnál pedig, úgy fog megvizsgálni,h ne legyen nagy fájdalmad,hiszen Ő is látja,tudja,h szűz vagy.
2013. máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Canesten combi kenőcsöt és hüvely tablettát.

Vény nélkül kapható patikában.

2013. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Női dokit kereshettek nem csak ott ahol laksz, hanem máshol is!
2013. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvoshoz, mondd el neki mi a problémád, és majd ő továbbküld ha szükséges, vagy ad gyógyszert. Szerintem nem kellene halogatnod, mert ha vizelési problémáid is vannak, a vesédre is rámehet.

Ha pedig nőgyógyászhoz kell menned, akkor mondd meg neki, hogy szűz vagy. Azért nem hinném, hogy egy orvosi vizsgálat életed legrosszabb élménye lenne. Annak hiánya már inkább az lehet.

2013. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Anyukádnak is inkább nyugtatnia kéne Téged, és nem táplálni Benned a félelmet a nőgyógyászati vizsgálat iránt, bármilyen nemű is az orvos. 3. voltam.
2013. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Ez így van! Édesanyádnak most az lenne a dolga,h felkészítsen rá,elmondja mi fog történni.
2013. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
És ezt azért írom,mert nekem van egy most 23 éves lányom,akivel 15 éves korában voltunk először így orvosnál(férfi). Elmondtam a lányomnak mindent,amit erről tudnia kellett és szerencsére nem "sérült",nincsenek benne rossz emlékek.
2013. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!