Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Ez gyógyítható,...

Mit tegyek? Ez gyógyítható, nem? Akkor nekem mért jön vissza több éve minden menstruáció után és mióta nemi életet élek még minden együttlét után?

Figyelt kérdés

A problémám a folyamatos folyás, eleinte fehér, majd sárgás és viszket. Nőgyógyász antibiotikumtól kezdve kúpokig és egyéb kencékig mindent felírtak. Elhúzódó gombás fertőzésem van (a tünetek is azok), de egyik orvos sem tudott normálisan kikezelni. Az egyik doki azt mondta, h életem végéig kúpokat kell használjak :' ( Eléggé kétségbeestem. Mit tegyek? Ez gyógyítható, nem? Akkor nekem mért jön vissza minden szex, mesntruáció után?

21/L


2013. máj. 12. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A párodat kezelik?
2013. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A gyomrodban kellene kezelni a problémát.
2013. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Antibiotikum inkább csak árt mint használ.
2013. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen...A párom is kapott gyógyszert...szájon át bevehetőt,amit egy időben vettünk be és be is tartottuk,h nem voltunk együtt az adott időben...egy ideig az jó is volt...de aztán a menzeszem után nekem megint visszajött... :(
2013. máj. 12. 18:48
 5/11 A kérdező kommentje:

Mért kell a gyomrom kezelni?Ezekkel a problémákkal menjek el belgyógyászhoz?

És antibiotikumot már én sem szívesen vennék be,mert 2hónapja fogamzásgátlót szedek....

2013. máj. 12. 18:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Merthogy vélhetöen candida túlszaporodásod lehet, s magad fertözöd meg, ott lent egyik lukból a másikba. Azaz a hüvelyben helyrehozhatod akárhányszor, az okot nem orvosolod vele.


Nézd ezt itt:

[link]

2013. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen,anno elvégeztek kenetes és vérvizsgálatos tesztet is, és abból is kimutatták a candidát...

De végelegesen segítséget nem kaptam...Párom szerint egy fél éves kúrát kéne végigcsinálnunk,de azt még egy kicsit halogatom,mint végső megoldást,mivel akkor fél évig nem lehetünk együtt... :S

Báár attól tartok,hogy lassan az következik :(

2013. máj. 12. 21:12
 8/11 A kérdező kommentje:
De azért köszi a linket :D
2013. máj. 12. 21:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem javaslom a diétát. Fontos, hogy egy része a candidának jól legyen.


Ezt javaslom:

[link]

2013. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia! Semmiféleképpen ne keseredj el! Én is ugyan ezzel szenvedtem, mindent kipróbáltam, kúpok,volt gyógyszer is 2x (egy hétig tartó kúra), de nem segített. Már másfél éve szenvedtem tőle. Sajnálattal tapasztaltam h az a rengeteg nőgyógyász akinek a keze alatt megfordultam ez idő alatt(sztk rendelés, majd magándokikkal folytattam) fogalmuk sem volt arról h hogyan is kezeljék. Az hogy antibiotikumot kaptál candidára, az valami vicc... Ez csak még jobban fellobbantja a fertőzést... A candida diétát felejtsd el, csak még jobban tönkreteszed vele az immunrendszered és még betegebb leszel. Nem kell életed végéig kúpot használnod :)))Az én nőgyógyászom nekem a nystatin(napi 3 szem) nevezetű gyógyszert és egy ő álltala összeállított hatóanyagú kúpot írt fel. ezt úgy fél évig kell használni és garantáltan rendbe jössz :)Egy gynevac kúra is jól jönne számodra. :) Kérd orvosod h ezt írja ki, vagy pedig az én nőgyógyászom fent van neten Dr. Lázár Erika, kérdezd őt. Van megoldás a problémádra. :)
2013. máj. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!