Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem ismertek valamilyen...

Nem ismertek valamilyen gyógyteát ami segít a petefészekciszta gyógyításában?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
1-1 púpozott teáskanál palástfű teát és cickafarkfű teát forrázz le 2,5 dl vízben.
2009. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!:)
2009. okt. 1. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvos állapította meg a cisztát, mert az önmagunk gyógyítása nem mindíg szerencsés. Gyógyszergyűlölő vagyok, tehát pártolom a régi bevált alternatív gyógymódokat, az első válaszoló is nagyon hasznos megoldást írt neked, de azért nem kellene kihagyni az orvost sem. Egy petefészek ciszta nem vicc, orvosi ellenőrzés nélkül még komolyabb bajod is lehet. Ráadásul gyermekvállaláshoz egészséges petefészekre van szüksége a nőknek. Mielőbbi gyógyulást kívánok neked!
2009. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zsúrlófűvel borogatni és cickafarkteát inni:
2009. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 2. válaszadó! Orvos állapította meg, de még nem voltam hormonvizsgálaton, annak eredményével megyek vissza és akkor írja ki a gyógyszert. Én sem vagyok a gyógyszerszedés híve (de lehet rákényszerülök, mert szeretnék szülni egyszer...) Jobb a biztos, de szerintem semmi kár nem származik abból, ha iszok gyógyteát is! Köszönöm a jókívánságot, mindent megteszek a gyógyulásom érdekében, bár nem mindig rajtam múlik...

2009. okt. 1. 13:19
 6/6 anonim válasza:
Énis a cickafark teát használom vagy ülj bele kamillába nekem ha petefészek gyulladásom van az minndig jó rá
2009. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!