Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális egy 14 éves lánynál?

Ez normális egy 14 éves lánynál?

Figyelt kérdés
Már 11 éves koromban elkezdett nőni a mellem és most itt vagyok 14 évesen és szinte csak a mellbimbóm alatt van, fölötte semmi mell.Nem értem hogy nőhet ilyen lassan.Talán már nem is nő, mert ilyen lassan szerintem nem nőhet.Ja és derekam sincsen,meg seggem, csak egy nagyon pici.

2013. máj. 13. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan nagyon "vékony" vagy.
2013. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hány kiló vagy? Mert a leírtak alapján eléggé soványnak tűnhetsz. Szerintem hízz egy kicsit, lesz feneked is meg melled is, közben meg jó ha tornázol.
2013. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De a mellnek nem mellszövetből kéne állnia?Nem pedig hájból.És amúgy olyan 150 centi vagyok és 40 kiló.
2013. máj. 13. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
A mell nagy része zsír, csak mellszövetnek hívják. Egyébként pedig normális, vélhetően még pár évig változol.
2013. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a mell felét zsír teszi ki,az adja a formáját,méretét. ezért is nagyobb a kövér nőknek a mellük,mint egy soványnak.ezért is lesz kisebb a nők melle,ha lefogynak.
2013. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj a melleid miatt, mert még évekig fejlődnek!
2013. máj. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

40 kg????? Hízókúra!

Sokan akarnak 40 kilók lenni, de egyáltalán nem egészséges!

2013. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!