Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretkezhetünk-e?

Ro-Lee8 kérdése:

Szeretkezhetünk-e?

Figyelt kérdés
A párommal ezen a héten hétfőn voltunk nőgyógyásznál, mivel 1 éve minden együttlét után hólyaghurut szerű tünetei vannak ( vizeletürítéskor csípő égető vizelet). A doktor azt állapította meg hogy baktérium van a hüvelyében illetve hüvelygombája. Ezeket helyileg is kezelte. Fél éve volt egy másik orvosnál aki nem vette észre ezt a fertőzést, a doki el is csodálkozott rajta! Kapott gyógyszert a gombára még amit be kell szedni és minden együttlét után fel kell helyezni egy kúpot hogy visszaállítsa a hüvelyflóráját. Viszont az orvos nem mondta neki hogy együtt lehetünk-e ez idő alatt vagy sem! Erre szeretnék választ kapni tőletek. Illetve még arra, hogy jóddal kezelte helyileg hüvelyben, és azt az elhalt "cuccot" ki lehet-e mosni vagy várjunk vele, mivel 2 napig hat ez a jódos öblítés?

2013. máj. 14. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Na, most elbizonytalanodtam. :) Hétfőn voltatok nőgyógyásznál..ma nem kedd van? 2 napig hat a jódos öblítés...Várjatok még a szexel.
2013. máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg tart a kezelés ne szexeljetek. Egyébként ha gomba is van, téged is kezelni kell, különben visszafertőzöd, és vidáman adogatjátok egymásnak a labdát.
2013. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az orvos mondta ha nincsenek tüneteim, fityma alatt pötty, nem fájnak a heréim és nem hámlok akkor nem kell kezelni.

1 válaszoló, nem tegnap akartunk, hanem majd hétvégén akarunk, azért kérdeztem :)

2013. máj. 15. 11:16
 4/5 A kérdező kommentje:
De mivel kb 3-4 napja begombásodott a lágyékom kenem magam canestennel amivel bekenem a hancúrlécet is meg mindent mi lent található mert nem akarom hogy átterjedjen.
2013. máj. 15. 11:18
 5/5 A kérdező kommentje:
A másik ami lényeges, hogy a doki diflucant írt fel és úgy kell szednie hogy 1 nap hétfő, 2 nap ma, következő héten szerdán és rá két hét múlva szerdán. Az az június 4.-én fogy el az utolsó darab. Azért kérdeztem hogy addig nem lehetünk együtt?
2013. máj. 15. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!