Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Neked is ilyen menstruációs...

Neked is ilyen menstruációs tüneteid vannak? Ha nem, akkor mik a tüneteid?

Figyelt kérdés

Nekem:

1. érzékenység: mindenen elsírom magam, de tényleg mindenen, akár még egy TV-reklámon is

2. csokit ennék és édességet. de töménytelen mennyiséget.

3. "fáj a bőröm". zavar, ha hozzáérek bármihez, például egy ruha vagy egy takaró is fáj...

4. fáj a fogam. de nem egy, hanem az összes érzékeny.


2013. máj. 15. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fáj a hasam, görcsöl, fáradtabb vagyok mint amikor nem aludtam egy percet sem, idegesebb vagyok, nincs kedvem semmihez (főleg melózni).
2013. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az érzékenység nekem is megvan, mármint tiszta idegbeteg leszek olyankor. Zavar, ha bármi a bőrömhöz ér. Folyamatos hányingerem van, rendkívül gyors az emésztésem, folyamatosan görcsölök. Nem csak a hasam, a hátam, a végtagjaim, nem bírok menni, ilyenkor általában úgy mászom ki a wc-re, ha dolgom van. A zuhany alatt is sok időt eltöltök, természetesen fekszem a kádban, de még az sem segít. Néha hat a gyógyszer, néha nem, mikor milyen kedve van. Beszélni sem tudok, mert a lélegzetvétel is fáj.

Egyetlen pozitív hatása, hogy ilyenkor van dekoltázsom, de nem tudom kiélvezni :D

2013. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 female_superiority ***** válasza:

-Előtte egy két nappal szédülök, de ha megjön elmúlik

-Kiszámíthatatlan leszek, mire, hogy reagálok

-Nehezebben alszok el

-Kicsit fáj a hasam,de szerencsére nagyon szenvedni nem szoktam

-Rengeteg csokit zabálok, de annyit, hogy magamra se ismerek, utána mindig egy hét lemozognom

-Rengeteget cigizek. Alapjáraton nem vagyok nagy dohányos, nem is gyújtok rá minden nap, sőt néha egy hétig nem cigizek, milyen márkát, az is változó, általában csak társaságban szívom. De ha menstruálok, akkor napi egy doboz simán elmegy, Csoki-cigi, konkrétan így működök olyankor

2013. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!