Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a jobb? Az always...

Melyik a jobb? Az always "régebbi" a kis lukacsos vagy az újabb ilyen halvány rózsaszín csomagolásba a sensitive? (nappalra gondoltam)

Figyelt kérdés
ha lehet minél hamarabb plíz! :)

2013. máj. 15. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
én azt a kis lyukacsosat ki nem állhattam, az az újabb verzió viszont tetszik
2013. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én a zörgőset nem szeretem. érzésre is rossz, meg olyan hangja van, mintha pelenka lenne az emberen. próbálj ki többfélét is, ne csak always-t :)
2013. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha erős a vérzésed,a lyukacsost ajánlom,jobb nedvszívó,bár kicsit műanyagos.Múltkor,mikor elég erős volt a vérzésem kb.3,5 órán keresztül nem volt alkalmam mosdóba menni.Épphogy kibírta a super plus.
2013. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem az a régebbi jobb.. a másik nekem vékonyabbnak tűnik.. vagy csak nekem ?
2013. máj. 16. 17:28
 5/5 female_superiority ***** válasza:
89%

A régi always-eket utáltam, pont a műanyagos érzés és a vastagságuk miatt.

Viszont van egy olyan jó szokásom, hogy ha kijön egy új betét, következő hónapban mindig kipróbálom. :-)

Ez az új MicroTocuh-os nagyon bejött, azóta is gyakran használom.

De ha igazi kényelmet akarsz, az Always Platinum a legjobb (lila csomagolású, rengeteg féle van ugyanúgy, három cseppestől az éjszakaiig).


A vastagság, az egy másik dolog. Ugyanannyi vért meg tud tartani, csak más anyagból készül, így vékonyabban is ugyanannyit be tud szívni, talán egy picit lassabban


32/N

2013. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!