Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi szervi allergiám van...

Nemi szervi allergiám van (kívül-belül). Van itt olyan akinek ugyanez a panasza? Tudnátok pár tippet adni? Annyira fáj. Eddig még nem voltam férfival, de így ha eljön az ideje, hogy lesz? Nem bírok majd nem életet élni? 19/L

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemi szerv allergia? Az mi? Hogy érted?
2013. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőre én is "nemi szerv allergiának" olvastam, de nemi szervI allergia. Amúgy ettől függetlenül az #1-es válaszoló kérdése jogos, hogy jelentkezik ez? Mióta tart? A fájdalmon kívül van más tünete?
2013. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál még, hogy orvoshoz menj? Mert ez lenne a legjobb megoldás!
2013. máj. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne,ha válaszolnál a kérdésekre,mert így nem igazán érthető.És max.annyi tanácsot lehet adni,h menj orvoshoz,de még azt sem,h milyenhez.
2013. máj. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen a nemi szervem allergiás. Voltam már nőgyógyásznál nem is egyszer. Kaptam kenőcsöket, tablettákat. Nem sokat használnak.

Van látható jele is, ha kijön, bizonyos területeken bevörösödik.

2013. máj. 17. 14:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Kb. fél éve tart. Volt valami fertőzésem, nehezen múlt el, sok hüvelykúpot, meg kenőcsöt kaptam rá,amik nem használtak. Lehet ezek miatt jött ki,nem tudom.
2013. máj. 17. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha allergia,akkor rá kéne jönnöd mitől van.Pl.betéttől,vagy mosószertől,szappantól.használj teljesen illatmentes intim mosakodót az alsóneműidet pedig úgy mosd,h a mosás után többször öblítsd ki tiszta,öblítő nélküli vízzel.Ha betét okozza,zt könnyebb kiszűrni,mert csak akkor van ilyen tüneted,amikor azt használod.Akkor próbálj meg más típust.

Persze nem biztos,h allergia,jó lenne,ha elmennél bőrgyógyászhoz!

2013. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!