Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy érhetem el természetesmód...

Hogy érhetem el természetesmódszerekkel, hogy kissebb legyen a mellem?

Figyelt kérdés

Nem érdekel, ha mindenki nagyot szeretne, én nem szeretnék. Ismer valaki természetes módszert rá?

Rosszindulatú válaszokat nem kérnék. :)



2013. máj. 16. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

de irigyellek, én annyira vágyom nagyokra:(

amúgy fogyással el lehet érni, bár mindenki máshonnan fogy, na meg agykontroll:) sajnos más módszert nem tudok, esetleg te nem tudsz növelésre?:)

2013. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
A genetikát nem nagyon tudod felülírni. Arra vigyázhatsz, hogy a tested testzsírszázaléka minél kisebb legyen, minél kevesebb zsírszöveted legyen, inkább próbálj olyan "szikár" sportos nő lenni és akkor elvileg nem kötelező, hogy riska-tejcsárdáid legyenek :D
2013. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

Ha most nagyok, és fogyással akarod csökkenteni a méretüket, akkor azzal számoljál, hogy egy idő után kipukkant tejes-zacskóként fognak lógni - VISSZAVONHATATLANUL!

Majd észhez térsz. (vagy nem)

2013. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!