Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a tapasztalatotok az intim...

Mi a tapasztalatotok az intim szappanokkal/krémekkel?

Figyelt kérdés

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy érdemes-e használni, és ha igen, akkor milyen fajtát. Sosem használtam még hasonlót, és kíváncsi lennék a hatásaira és hogy megéri-e.

Másrészt pedig azért is érdeklődöm, mert többször van az, hogy viszketek 'odalent', miközben semmilyen fertőzésem sincs, és a párom nemi szerve is kiszárad egy-két együttlét után.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. máj. 18. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez is olyan,hogy valaki ajánlja,valaki nem.A túl nagy tisztaság sem jó,mert hamar szaporodnak a gombák.

Esetleg olyat érdemes ritkán,amiben tejsav van.

Együttléthez használjatok sikosítót.

2013. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél a patikában kikevert fürdőkenőcsöt. Párszáz forint és bőrgyógyászatilag is rendben van. A bőrgyógyászok, nőgyógyászok a saját tapasztalatom szerint inkább ellene vannak az ilyen intim mosakodóknak és inkább a patikai fürdőkenőcsöt ajánlják.

Amúgy viszketést okozhat allergia, irritáció, jó lenne kitapasztalni, hogy mi okozza. És persze a fertőzést is ki kéne zárni. Ha viszketés, szárazság jelentkezik mindkettőtöknél, akkor jó lenne abban a szakaszban orvoshoz menni, hogy megvizsgálják a hüvelykenetet és kizárják a fertőzést.

Ha pedig nem fertőzés, akkor ki kell tapasztalni, hogy az irritációt, allergiát mi okozza. Okozhatja mosószer, öblítő, tusfürdő, szappan, fehérnemű anyaga.

2013. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én avon-os intim frissitőt használok ebben a nagy melegben és elég jó tapasztalataim vannak egyébként nagyon izzadós vagyok, de így friss illatú maradok.-
2013. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!