Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szólt már be suliorvos valakin...

Szólt már be suliorvos valakinek középiskolában azért mert tangában volt és nem normál bugyiban? Máshol is bugyira kell vetkőzni egyébként vagy csak nálunk van ez a jó rendszer, ráadásul ötösével? 16L

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Bár a tanga tényleg nem egészséges, de azért nem volt joga beszólni az orvosnak.
2013. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy köze lenne hozzá. de ha ennyire félsz tőle, hogy beszól, vegyél normál bugyit.
2013. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

legtöbb helyen bugyi melltartóra kell vetkőzni hogy az orvos alaposan megtudja vizsgálni az embert.

Amennyire én tudom a tangáért szólnak az orvosok, nálunk meztelenül kellett lenni a vizsgálaton, de akinek tangája volt annak nem kellett levennie érdekes módon mert a doki már látta úgy is amit akart, akik normál bugyiban voltak velük levetette.

2013. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Első kérdező.a tanga miért nem egészséges?

Csak azért kérdezem mert nem tudom,nem kötekedni akarok!

21L

2013. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nincs köze hozzá. De mivel ismeri az egészségügyi kockázatát a tangának, felvilágosított, hátha. Amúgy meg azt viseld, ami neked kényelmesebb. Ha kevésbé vagy fogékony a betegségekre és figyelsz a higiéniádra, szerintem nem lesz baj. Én is hordam 1-2 évig, nekem sem volt semmi bajom. Bár én úgy vettem észre a francia bugyit a fiúk jobban kedvelik (ez csak saját tapasztalat:)). Amúgy meg anno nekünk is minimálisra kellett vetkőznünk.
2013. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Első vagyok. Azért nem egészséges a tanga, mert a végbélből könnyen átviszi a baktériumokat a hüvelybe, amik ott fertőzéseket okozhatnak. :)
2013. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Ja és nem első kérdező voltam, hanem első válaszoló! :)
2013. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

21L

bocsi,elírtam :D

a normál bugyi is bele tud gyűrödni a fenékbe tanga 'formájúra',nem?

Bocsi a 'tudatlanságért' csak ez most meglepett

2013. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ráadásul, ha belegondolunk: bemész egy fehérnemű boltba, körbenézel. Mit veszel észre? A tangák 90%-a nem pamut, hanem vmi más anyag! Ami szintén nem egészséges! De javítsatok ki, ha nem így van.
2013. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Meztelenre biztos nem vetkőztem volna le az iskolaorvos előtt már bocsi,lett volna beszólogatás a dokinak.


Sok helyen alsóneműre kell vetkőzni,de erre nem kötelezhetnek benneteket,a szülőknek,tanároknak,oszályfőnőknek kell leközelebb szólnótok vizsgálat előtt,hogy egyenkénti vizsgálatra akartok bemenni,nem más előtt vizsgáltatni magatokat.De nem normális ez a rendszer,de sok helyen megcsinálják mert nem szólnak sem a diákok,sem a szülők,vagy tanárok érte.


De a saját háziorvosoddal is elvégeztetheted a vizsgálatokat,csak igazoló papírt kell róla vinned.Legközlebb ne hagyjátok magatokat.Más előtt biztos nem vizsgáltatnám magam egy bugyiba az már bíztos.Fogjatok össze és lépjetek ez ügyben,ha nem szóltok érte továbbra is mindent megcsinálhatnak veletek.Amúgy simán lehet vizsgálatot is megtagadni,mert van ahol a bugyiba is bele akarnak nézni,azt sem hagynám.


Mi szóltunk hogy egyenkénti vizsgálatot akarunk.

2013. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!