Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó vagy csak izom?

Csomó vagy csak izom?

Figyelt kérdés
Ma reggel mintha csomót éreztem volna a bal mellemben. Anyukám azt mondta, hogy ő nem érez semmit, amit én érzek, az izom. Eléggé vékony, magas lány vagyok (31 éves), kis mellekkel. Amit érzek, az nagyjából középütt van, a mellbimbóm felett kicsivel, elég mélyen. Olvastam neten, hogy tükörben meg kell nézni, de teljesen ugyanolyan, mint amilyen eddig volt. Lehetséges lenne, hogy tényleg csak izomról van szó? Múlt héten elkezdtem futni, amit még sosem csináltam, lehet attól? Mondjuk meghúzódott? Szerda reggel mindenképpen elmegyek dokihoz, hogy ő is megnézze, de addig jó lenne néhány értelmes válasz. Kinek mi a véleménye? Előre is köszönöm!

2013. máj. 19. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, és szakértő sem, nem tudok róla semmit, viszont nekem egyszer a hónaljam és a mellem között volt egy nagyobb csomó, nagyon megijedtem, de utána kiderült, hogy csak be volt ott gyulladva valami, szóval semmi komoly. Nem mostanában menstruálsz? Mert azt is el tudnám képzelni, hogy amiatt.
2013. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már nem menstruálok. A héten kedden volt az utolsó napja.


Egyébként este fürdés alatt megint ellenőriztem a mellemet, és úgy tűnt, hogy nem érzek semmi különlegeset. És amit reggel találtam, azt most a jobban is éreztem. Mivel eléggé kis mellem van, remélem, hogy tényleg csak valamilyen izom az.

2013. máj. 19. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond, nézegesd meg a mensi után kb 5 nappal.
2013. máj. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reméljük a legjobbakat.:)
2013. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, akkor aztán elküldött ultrahangra. Sajnos van benne, de szerencsére jóindulatú daganatok (fibroadenomák). A balban 3, a jobban 1. Azóta egyszer már ellenőriztem (a héten mensi után), és nem tűnt úgy, hogy nőttek volna. Nem egy hű de szuper érzés, hogy van valami a mellemben, de legalább nincs baj, és megnyugodhattam. :)
2013. jún. 26. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!