Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem fejlődök arányosan?...

Miért nem fejlődök arányosan? Ezeknek egyszerre kellett volna történnie, nem?

Figyelt kérdés

Tehat van amikor megjon a menstruacio, ez nekem tortent olyan 10 evesen. Ezzel parhuzamban/elotte/utana jon a szorosodes meg a "kerekedes" mellre es fenekre.

(Nem tudom hogy ez mennyi alkat fuggo.)


Nekem megvolt a szorosodes es a fenekem is egyszerre nott sokat, ezert meg striak is keletkeztek rajta, viszont a mellem meg most is, majd' 6 evvel ezek utan is abban a fazisban van amikor megnott valamennyire, es a mellbimboudvar olyan furan kidudorodo...

Csak olyankor normalisan elkulonult a mellbimbom az udvartol ha fazom vagy ha ugynevezett izgalmi allapotban van.


Nem tudom az miert nem no, vagy ha igen akkor miert ilyen lassan es ennyire kicsit, hogyha a tobbi dolog viszont rendesen mukodott..


Anyamnak kicsi melle van, de viszont rendes mellbimboudvara.


Lehetseges hogy a tobbivel ennyire eltero tempoban fejlodjon vagy mar orokre ilyen lesz? :(



2013. máj. 20. 05:08
 1/8 A kérdező kommentje:

*mennyire alkat fuggo


Egyebkent ha hizom szinte csak a combomra megy meg a fenekemre... Felsotesre nem megy semmi zsir, ha kihuzom magam vagy 3 bordam kilatszik.

2013. máj. 20. 05:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy? A melleid kb. 20 éves korodig nőhetnek.
2013. máj. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16 leszek.
2013. máj. 20. 11:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor még bőven van idejük fejlődni a melleidnek. :)
2013. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ennyire eltero aranyban a tobbihez kepest? o.o
2013. máj. 20. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:
A mellbimbódnáln ez teljesen normáli. nekem is igy van és én 29 vagyok. Szülés után van az hogy már nem megy vissza a legtöbb nőnek a mellbimbója. A terhesség alatt nő nagyobbra. Teljesen jól fejlődsz nyugi.
2013. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezzel azt akarod mondani hogy van akinek ilyen a mellbimboja, hogy alatta kidudorodik a bimboudvar, vagy hogy terhesseg utan lesz ilyen? Nem igazan ertem.


A legtobb altalam ismert korombeli lanynak mar normalis lapos mellbimboudvara van es nagyobb a melluk. o.o


[link]

A kepen is az van, hogy amikor mar abbamaradt a szorosodes akkorra mar ki kellett volna fejlodnie a rendes mellformanak, merettol eltekintve.


En ugy tudom hogy csak akkor no meretben miutan befejezodott a formalodas, tehat a mellbimboudvar is lelapult... vagyis a mell "hozzanott" mar es utana meg no, de elotte ahhoz kell hozzanonie.


Meg mindig nem ertem hogy miert nem alakult ki a mellem rendes formaja (nem tudok rola hogy a csaladban barkinek is ilyen lenne a melle mint nekem most) hogyha a tobbi mar megvolt. >.<

2013. máj. 20. 21:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig sok nőnek kidudorodik a bimbóudvara. Ahány nő annyi mell forma. Sőt ez a kidudorodó bimbóudvar néhány férfiara is igaz....

A nagy bimbóudvarú nőknek akinek nem kerek alakú a melle hanem hegyes akár az egészet úgymond beteríti. Nyugi nincs veeld semmi gond és majd a késöbbi szexuális életben sem elsz belle hátrányod hogy ez neked ilyen.

2013. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!