Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok, tavaly novembe...

Fanni955 kérdése:

12 éves vagyok, tavaly novemberbe jött meg a menzeszem. Nyáron nyaralni megyünk. Mi lesz, ha akkor jön meg? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal betétet, esetleg ha addig még jön,akkor kipróbálhatod a mini tampont.
2013. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
OB mini tampont nyugodtan használhatsz, de figyelj, hogy sűrűn cseréld!
2013. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem fogsz épp fürdeni. midnen nővel, lánnyal megesett már hogy épp rosszkor jött meg. Ez a mi sorsunk, nem a menzesz igazodik hozzád hanem Te hozzá. Reménykedj hogy pont nem akkor fog megjönni.
2013. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha menstruáció alatt strandon fürödni akarsz, akkor csak egy lehetőséged van, ez pedig a tampon.
2013. máj. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor használhatsz tampont, de butaság, hogy gyakran kell cserélni. Akkor kell cserélni, amikor megtelik, mert különben az eltávolítása a hüvely falán apróbb sérüléseket okozhat, ami fertőzésekhez vezethet.
2013. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én csak magamból indultam ki, nekem mikor strandon voltam, aznap 2 óránként kellett cserélni, mert megtelt a vér mellett vízzel is. Ha tovább vártam volna, nagyon fájt volna kivenni.
2013. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!