Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyulladástól lehet barna...

Gyulladástól lehet barna folyás? Vagy a túl hamar szeretkezéstől van?

Figyelt kérdés
Először is pénteken még megvolt a mensim,de szombaton már nem...így szeretkeztünk a párommal és azóta van barna folyásom minden nap...nem is kevés!De nem fáj a hasam....Voltam dokinál és mikor megvizsgált nem mondott semmit csak annyit hogy nincs nagy gondd...de kaptam Apranaxot és mondta ez kominált gyógyszer....fájdalom és gyulladáscsökkentő....hétfő óta szedem de még mindig van barna folyásom....ez a gyulladástól van, vagy nem kellett volna még szeretkeznünk?
2008. jún. 18. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ettől -attól is. de ha nem múlik menj el egy std rendelésre. ne a nődokihoz, ő nem ért hozzá. (más szakma nem azért mert rossz orvos.) Ott letenyésztenek, megmondják pontosan milyen gyógyszer kell rá. Sőt ha kell a partnert is kezelésbe veszik. Ha pesti vagy itt egy szám amin tudsz időpontot kérni: 06208258868
2008. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a szextől nem lehet. inkább vmi más lesz.
2008. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóval a szextől kizárva!Fertőzés,hüvelygomba kizárva mert azt észrevette volna a doki tegnap előtt mikor vizsgált!Az befolyásolhatja a barna folyást hogy fel voltam fászva?Hogy tudnám ezt itthon kezelni????Azon kívül hogy szedem a gyógyszert!
2008. jún. 18. 12:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a lényeg! A doki szabadszemmel nem vehet észre semmit! Menj egy std re ha panaszod van!
2008. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Barna folyás sok,mindentöl lehet.Nekem például a hormonháztartásom megváltozott,fogamzásgátlot szedtem.Ekkor volt barnás folyásom.Kaptam gyogyszert amit a fogamzásgátlo mellett kellett szednem.Késöbb nem szedtem már a gyogyszert és tüneteim ujra jelentkezdtek.Gyogykaparáson voltam,igy mult el.
2008. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!

Ha 4 nap alatt elmúlik akkor is érdemes még ezzel foglalkozni, vagy előfordul néha ilyen közvetlen a mensi után 3-4 napig?

2008. jún. 18. 13:15
 7/10 anonim ***** válasza:
A mensi előtt/után különben egy kis barnázás normálisnak mondható. Legalábbis a nőgyógyászom nekem ezt mondta. De ha nem marad abba, én is vmi hormonzavarra tippelnék.
2008. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
En ugyan igy jartam mint te! 100% hogy a gyulladas!!! Mar kerek eggyhonapja szedem az apranxot!
2008. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!És még most is van barna folyásod?Vagy medig tartott?
2008. jún. 18. 17:28
 10/10 A kérdező kommentje:
"meddig" bocsi
2008. jún. 18. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!