Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellbimbóimon vannak szőrszá...

A mellbimbóimon vannak szőrszálak, az egyiken 2, a másikon csak 1 hosszú szőrszál. Nagyon zavaró, szemöldökcsipesszel kitéphetem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nekem is nő 1-2 azt ki szoktam szedni. Utána nem nő vissza egy jó darabig.
2013. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A mellbimbódon vagy a bimbóudvar szélén?

Gondolom az utóbbi. :)

Én is így kezdtem, azóta eltelt 15 év és egy picivel több van. (Tehát nem 1-2, hanem 6-8.)

Nem tudom, hogy a szedés miatt-e, vagy egyébként is kinőttek volna az újabbak, de én is inkább szedem.


(Nekem a hasam kellős közepén van egyetlen fekete szőrszál. Nem hosszú, nem is erős, valszeg, csak én látom, de ahhoz már nem merek hozzányúlni. :)

Gondoltam nevet adok neki, hátha így jobban elfogadom, hogy ott van. :D

2013. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, a bimbóudvar szélén van :) rendben, akkor kiszedem majd, elég kan hosszú :) a hasam közepén nekem is van 1, a köldököm alatt... azt is ki szoktam tépni, egy jó darabig nem nő vissza, csak nem tudtam, a mellen ki szabad-e szedni.
2013. máj. 22. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!