Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van ilyen, vagy ez csak butaság?

Van ilyen, vagy ez csak butaság?

Figyelt kérdés
Olyan módszer, vagy bármi, amivel kicsit siettetni lehet a menstruáció kezdetét, például ha pár napja késik. Olvastam már a vörösbor ivásról, meg meleg vízben ázást, de nem tudom van-e valami valóságalapjuk. Van valami, ami tényleg hatásos?

2013. máj. 22. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a cickafark tea bejött, de lehet csak képzelem.
2013. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem érzem semmi jelét annak, hogy megjönne, pedig elviekben tegnap kellett volna. Kicsit ingerlékenyebb vagyok,de ezen kívül semmi, ezért gondoltam, hogy bevetek valami ilyesmit! :)
2013. máj. 22. 14:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A cickafarkteat fogyaszd, amit elottem is javasoltak.
2013. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan szer. Bizonyos hormonkészítményekkel lehet befolyásolni a ciklust, de ez csak szigorú orvosi indikációkra és felügyelet mellett szabad.
2013. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És akkor a cickafark hogyan befolyásolhatja?
2013. máj. 22. 14:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fitoösztrogének vannak benne, amik az ösztrogénhez nagyon hasonló hatásúak. Nőgyógyászati panaszokra szokták fogyasztani. Nem lórúgás, tehát van akinek használ, van akinek nem. Különben ha valami brutál szer lenne, nem lehetne kapni. Egy próbát megér, nekem bejött többször is. Egy csésze elég volt, de mint mondottam volt, nem csodaszer.
2013. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! Még az jutott eszembe, hogy sport vagy vmilyen megerőltetés/fizikai munka milyen hatással tud lenni ilyenkor?
2013. máj. 22. 14:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Bort semmi esetre se használj erre!!!
2013. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csodaszer nincse, meg mindenkinek más jön be.


Én azt tapasztaltam, hogy a forró vizes fürdő segít. Sőt olyan is volt, hogy termálvíz hatására pár nappal hamarabb megjött.


Az E-vitamin is jó. Nekem 13 évesen jött meg először, aztán fél évig semmi. Akkor a nőgyógyász javasolta az E-vitamint. Ennek tehát biztos van valóságalapja.


De a léneg, hogy ne izgulj, mert azzal rontasz a helyzetn.

2013. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
közönséges cickafark virágos hajtás tea az ez lenne? mert ilyne volt csak a boltban, ilyet vettem!
2013. máj. 22. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!