Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cellulitnak számít ha összecsí...

Pompomcat kérdése:

Cellulitnak számít ha összecsípem a bőrt a combomon és kis gödrök jelennek meg?

Figyelt kérdés
Ha összecsípem a combomon a bőrt, akkor kis gödrök jelennek meg, de egyébként feszes a bőröm és nem is vagyok elhízva. Ez valóban a cellulit első fázisa, vagy csak a reklámok mondják,hogy megvegyem a feszesítő krémet? 20/L

2013. máj. 23. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már nem kell összecsípni és kezd látszódni na az a cellulitisz. De amugy ha zavar nem ajánlom a krémeket.a krémek nem igazán hatnak, csak a sok folyadék és a sport.nekem legalábbis
2013. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez valóban az első fázisa. Ezekre még nagyon jók a krémek, de ne a drigériás krémet ahsználd hanem professzionálisat ami tényleg használ. (kozmetikus vagyok)
2013. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez az első fázis. Nem cellulitisz, mert az egészen más (akik összekeverik a kettőt, azoknak a hozzáértésében általában nem bíznék). Ezen még van esélyed változtatni, de nem elsősorban krémekkel, hanem az életmódod felülvizsgálatával. Olvasd el, amit itt leírtam a vásárlásról: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__43..
2013. máj. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!