Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt muszáj leírnom, nem is...

Ezt muszáj leírnom, nem is fog nőni már a mellem?

Figyelt kérdés

15éves lány vagyok.

Volt tavaly 8.-ban hogy egy cigány származású lány osztálytársam nagyon megszorította a mellem.

2napig fájt egyfolytában.

És azóta nem nő semmit.

De abban az évben vagy 2× 3× eljátszotta,de nem csak velem.

A másik 2 lánynak se nő azóta akivel ezt megcsinálta.

Van mikor hozzányúlok nagyon fáj.

Utánna a másik 2 lánnyal együtt vertük meg azt a lányt és úgy hagyta abba .

Azóta a másik 2 lánynak se nő:S

És nagyon aggódunk:S

Nem fog már nőni?

És mitől fáj ennyire?

Köszi előre is a válaszokat!


2009. okt. 4. 13:48
1 2
 1/13 Thurston ***** válasza:
74%
Nekem úgy tűnik, hogy a szellemi fejlődésed is abbamaradt kábé nyolc éves korod környékén. Szóvla nem kizárt, hogy a melled növekedése is magától állt meg.
2009. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
És ebben miért is lényeg, hogy cigány volt? Szerinted megátkozott? :DDD
2009. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Írd le ötvenszer, hogy MUSZÁJ, hátha akkor megtanulod. :DD
2009. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Ennek semmi köze ahhoz, hogy most nő a melled vagy sem. Tudod van akinek gyorsabban nő, van akinek lassabban, van akinek nagyobb mellei vannak, van akinek kisebbek ez adottság és egyéntől függ. Pont azért fáj, mert még növésben, fejlődésben van, nem kell minden nap azt lesni, hogy most mennyit nőtt, ez nem egy nap alatt fog lezajlani, hanem szép fokozatosan. Állítólag 18 éves korunkig nő a mellünk, de az se ritka hogy még utána is fog.
2009. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Bizony, ha egy cigány megszorítja a melled, akkor az el fog sorvadni!


Egyetlen ellenszer van ez ellen: teliholdkor egy török kamionosnak oda kell adnod a szüzességedet, majd három napig dörzsölnöd kell a melleid közét vc papírral.


:-))))))))

2009. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
atyaisten mekkora ökrök vagytok...
2009. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj, kislány! Semmi köze a melled nővésének ahhoz, hogy megszorították.Sem cigány,sem japán,sem eszkimó.

Viszont ha állandóan fáj és nem csak a menses előtti héten,akkor meg kéne mutatni nőgyógyásznak,aki átnézi, hogy csomós-e vagy mért fáj.

2009. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

24 éves korodig még nőhet.

És akkor is nőni fog, mikor gyereked lesz, ill. esetleg a fogamzásgátlótól is nőhet kicsit.

Tényleg elnézhetnétek mind orvoshoz, hogy felderítse, mi a helyzet.

2009. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
58%
én teljesen megértem a csajt, nemtudom mért kell kinevetni.És számít hogy cigány-e vagy nem.Azok ilyen rohadt erőszakosak...gondoljatok csak a Mónika show-s youtube videókra.Már gyerek korukban is ilyenek.Itt annyiból számít,hogy sokkal erőszakosabban, és erősebben szoríthatta meg, mint egy hasonló korú, nem cigány putriban felnőtt kislány..de én sem hiszem hogy emiatt ne nőne,bár furcsa hogy pont hármótoknak nem nő, akiket "meg mellezett (:D) "...
2009. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
amúgy minek fogdossa az a cigány csaj más lányok mellét???
2009. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!