Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok írni egy jó görcsoldó...

Tudnátok írni egy jó görcsoldót, ami nektek bevált?

Figyelt kérdés
Iszonyúan szenvedek minden alkalommal, mikor megvan, a második nap van, hogy fel sem tudok kelni az ágyból. Nektek mi segít ilyenkor?
2013. máj. 24. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
sok folyadék,forró vizes palack a hasra. gyógyszert ritkán veszek be,mert nem igazán szokott hatni. Nekem is a 2. nap a kritikus.
2013. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
én no-spa-t szedek. abbol is van asszem erösebb is.de nekem nem tul brutál a görcsölésem.
2013. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Cataflam V 50. Vízben oldódós tabletta, nagyon jó, én csak ezt használom. Receptköteles, fel kell íratni. Előnye, hogy gyorsan hat (nem kell hozzá fél óra).
2013. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ilyen ivosba jo még a flector por is. az is feliros. hamar hat erös.
2013. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nospa Forte + Algopirin
2013. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem bevált az életmódváltás, máshogy étkezem, többet mozgok és igyekszem pozitív lenni, maradni. Így alapjáraton több energiám van és sokkal jobban érzem magam, és aminek még nagyon örültem az az, hogy a menstruációs, és PMS tüneteim is érezhetően enyhébbek.
2013. máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2013. máj. 25. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!