Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Apró szőke szőr szállak...

Apró szőke szőr szállak kezdenek kinőni az arcomra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minap észrevettem, hogy az arcomon apró szőrszálak vannak, a bajusznál sötét barna míg az államon világosabb barna az arcom többi részén még szőke. A hasamon eddig is volt sötétebb szőrszál a combomon sötét erős és hosszú. Félek, hogy ez ellen nem lehet tenni semmit . A végleges szőrtelenítést nem tudom megfizetni, de ez nem maradhat így tovább, mert nagyon zavar! Kérem írja le az akinek hasonló problémája volt, hogy mit tett. A válaszokat előre is köszönöm! (22L)

#szőrösödés #szőrösödés ellen
2013. máj. 27. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el hormonvizsgálatra, előszőr a háziorvoshoz, ha nem derül ki az ok, akkor egyre erősebb lesz mindenütt a szőrzeted.
2013. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanaz van,mint Veled! :(

Voltam orvosnál, de nem tett vele semmit, azt mondta, ez normális! :(

És egyre rosszabb lesz. :(

2013. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. hozzászóló: a cypromix tablettát nem próbáltad? Nekem most azt javasolták, hogy írassak fel, mert elmúlik tőle a szőrösödés. Egyébként eddig akárkivel beszéltem mindenki azt mondta, hogy genetikailag vagyok ilyen, amit azért tartok érdekesnek, mert még a férfi családtagjaim sem olyan nagyon szőrösek a nőknél még ott is alig van szőr ahol természetesen lenne és ezzel nem a fejükön levő hajra gondoltam.
2013. jún. 2. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Szedtem Cypromixet, igaz, kevés ideig. Én úgy vettem észre,fokozódott a szőrnövekedés...

Szerintem ne szedj semmiféle fogamzásgátlót,mert sosem lehet tudni...Sajnos egy életen át nem lehet szedni, és ha abba hagyod a tablettát, még durvábban szőrösödni fogsz,mint azelőtt... Valakinek használ... Mindenkin máshogy hat,nem lehet előre meghatározni, hogy jó lesz-e vagy sem.

Én nem kockáztattam.

2013. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!