Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős vérzés csillapítása?...

Erős vérzés csillapítása? Létszíves ajánljatok vmilyen teát illetve melyik a legjobb nedvszívó betét plusz tampon?

Figyelt kérdés
Egészségügyileg nincs semmi bajom(orvos látott), mindig rendszeresen megjött pár nap eltéréssel, de az utóbbi egy évben a menzesz első 2-3 napjában baromi sok vér jön ki , van úgy hogy egy löketre , és a betét hiába használok 5-6 cseppeset de totál átázik sőt úgy szokott lenni hogy rajta megül a vér és oldalt folyik ki.De a többi napon már lecsillapodik majd 5-6. napra elmúlik a vérzés.Szóval ez nagyon kellemetlen tud lenni. A tampon szintén a legtöbb cseppes is teljesen hamar megtelik.még a betét tampon kombináció sem olyan biztonságos. Nekem lesz egy fontos programom és pont akkor tájt fog megjönni. Nem szeretnék átázni. milyen módszerek vannak amikkel lehet csökkenteni a vérzés mennyiségét. Legutolsó menzesz előtt cickafark teát ittam vas tablettát szedtem és láthatóan kevesebb vér jött. Gondolom csak ezektől lehetett. Hallottam az orbáncfűről ,pásztorsáskáról,C vitaminról hogyan kell ezt alkalmazni?Gyógyszert semmiképp nem fogok szedni!! Melyik a legnedvszívóbb betét tampon?
2013. máj. 28. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a cickafark tea használt miért nem azt alkalmazod?
2013. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt iszom most csak nem tudom hoyg attól lett kevesebb a vérzés, avyg esetéeg lehet mégjobban csillapítani mást teával?vagy esetleg kombinálva,
2013. máj. 28. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a fogamzásgátló nagyon lecsökkentette a vérzés mennyiségét!!
2013. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megfigyelem a topicot. Majd beírom, ha megtudok valamit, én is ezt az infót keresem most.
2014. márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt találtam, mindenféle javaslat van:

[link]

És még egy gyakori-s topicban volt a Belladonna homeopátiás szer, ebből a legerősebbet javasolja a fórumozó, és patikában lehet kapni 5-600 Ft-ért.

2014. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kösözönöm az infot majd kísérletezgetem de mindenesetre olyan bogyót nem fogok szedni ami nagyobb galibát csinál felrúgja a hormonháztartást, szóval maradnak a teák, vagy a citromlé
2014. ápr. 4. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam a Belladonnát, nem vált be, homeós orvos az Arcina montanat ajánlotta+Rutascorbin+cickafark tea. Arnica montanaból a D6 vagy a CH9. Állítólag napok, míg hatnak. Nekem valamennyit javult a helyzet, de még fennáll.
2014. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!