Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete volt egészségügyi...

2 hete volt egészségügyi kaparásom/küretem és azóta vérzek. Van amikor darabos és sok van amikor nagyon kevés és csak barnás folyás. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi miatt volt a kaparás? Mert ha pl. valamit leválasztottak a méhed faláról, az természetes, hogy a fennmaradt "seb" sokáig vérzik. Én szülés után kb. 4 hétig véreztem.
2013. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon vastag volt a méhnyálkahártyám azt kaparták le mert előtte is nagyon erős vérzésem volt és darabos. Viszont túlysúlyos vagyok lehet hogy ettől van ez most?
2013. máj. 28. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy lekaparták a nyálkahártyát, sérült az egész méhfal. A túlsúlynak ehhez semmi köze szerintem. Szedj vasat egy hónapig legalább + c vitamint, hogy fel tudjon szívódni. Ha pedig 1-2 héten belül is durva lesz a vérzés, menj el egy kontroll uh-ra.
2013. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az orvos azt mondta pár napig fogok csak vérezni. Jövőhéten megyek vissza az kontrollra.
2013. máj. 29. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Azóta rendbejött?
2014. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi volt a kontrollon?
2014. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!