Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásra milyen vény nélküli...

Felfázásra milyen vény nélküli gyógyszert használtok?

Figyelt kérdés
Pl:alhasi fájdalom,vizelési inger
2009. okt. 6. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

c vitamin, D vitamin, sok folyadék és a jóóó meleg :)

Jobbulást!

2009. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Urogin csepp,citrom nélküli tea(mert az nem marja ki még jobban a begyulladt hólyag felszínét),ülőfürdő cickafarkos vízben! Ha gondolod homeo bogyó (a gyógyszerészek készséggel állnak rendelkezésedre) :o) !
2009. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is szedj c vitamint, 3-4ezer mg simán egy nap, plusz mikor zuhanyzol engedj olyan meleg vizet a lábfejedre,amilyet elbírsz, ameddig bírod!Nekem ez segíteni szokott, hamar elmúlik a vizelési inger, a felfázás!
2009. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a felsoroltakon kívül még jó meleg sós fürdőt szoktam venni
2009. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Sajnos nagyon sokat vagyok felfázva,ilyenkor(októberben) már nagyon fázom.Nagyon vigyáznom kell magamra,mert mindíg alhasi fájdalmaim vannak,és meddő lehetek:(!
2009. okt. 6. 10:53
 6/10 A kérdező kommentje:
A C vitamin mennyibe kerül?Medig kell hogy szedjem?
2009. okt. 6. 10:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ hol veszed!Minden nap szedjed, napi 1000 mg, ha meg fel vagy fázva,vagy beteg vagy, akkor napi 3-4 ezer lehet.

És vigyázz magadra!Vegyél vastagabb zoknit, cipőt, már hideg a talaj, ha ilyen érzékeny vagy ne számítson, hogy sokan még vékony talpú cipőt hordanak, vegyél föl vastagabbat, vastagabb zoknival!

2009. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, Én Summetrolim-ot szoktam. Ez ugye gyulladáscsökkentő. Úgy szoktam, hogy este beveszek 2-t, másnap reggel 2-t és utánna már nem, mert szinte el is múlik és ahogy fennt irták én is úgy gyógyitom magam tovább.
2009. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyél rengeteg paprikát vagy kivit,sok benne a C!van egy narancsos rágótabletta,500mgos asszem 50(?) db van benne,olyan 800 ft körüli áron mozgott egy éve.lehet van már 1000is.de a drogériákban is megnézheted,mint táplálékkiegészítő,vagy pezsgőtabletta is mehet!
2009. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sumetrolim az tényleg jó, de vényköteles.

Az Urogin cseppeket használom én is és nekem bevált. "Dr. Chen patiká"ba van 1200 mg-os C vitamin, azt szedjed mellé.

2009. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!