Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális az ha 20...

Mennyire normális az ha 20 évesen ekkora változás áll be a menstruációmban?

Figyelt kérdés

Nem szedek fogamzás gátlót se semmit, 13 éves korom óta precízen pontosan jött meg mindig, sosem voltak vele gondjaim.

Most viszont már vagy egy három hónapja két vérzés között mindössze 20 nap telik el a szokásos 28-30 helyett. fogalmam sincs, hogy mitől következhetett ez be, de nagyon úgy tűnik hogy ez rendszerré válik.

Érdeklődnék hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben vagy hogy mitől alakulhat ez ki, ha elvileg nem így kéne lennie.



2013. máj. 30. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez összefüggésben lehet a szexuális tevékenységed gyakoriságával is.
2013. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, ha van.
2013. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyenlőre nincs ilyen tevékenységem.

Eddig a stressznek tudtam be, mert vizsgaidőszakban vagyok de nem tudom, hogy mennyire normális pusztán a fáradtságtól és a stressztől úgymond "elveszíteni" egy egész hetet.

2013. máj. 30. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz
2016. szept. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!