Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy oldjam meg? Intim higiénia

Hogy oldjam meg? Intim higiénia

Figyelt kérdés
Holnap délután suli után egyből megyek a barátomhoz,aki 2 várossal arrébb lakik,30 perc az út.Amin gondolkozok,hogy az intim higiéniát hogy lehetne megoldani? Borotválkozásra gondolok..Ha ma este leborotválom,akkor eléggé kipattog holnap estére,és picit szúrni is fog már,sajnos elég gyorsan nő..Intim betétet is használnák holnap,mert sajnos nem megoldható a zuhanyzás barátomnál,mert nem otthon leszünk.
2013. máj. 30. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor holnap nem lesz nyalás.....

Intim törlő(nedves)kendő?

2013. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jobban zavarja, ha meghagyod, minthogy szúr? Az legalább nem kellemetlen...Nem akarlak elkeseríteni, de lesz még olyan az életedben, hogy nem leszel naprakész ezügyben! Zuhanyzás helyett legalább intimkendőt használj.
2013. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, hogy nem értelek


útközben nem fogsz tudni borotválkozni... a barátod meg ha nem fogad el fél milliméteres szőrrel, akkor nem is szeret


a betét hogy jön ide? menstruálsz? vagy a betét pótolja zuhanyt?


zavaros az egész, bocsi

2013. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de mér ma húzod le? miért nem holnap reggel ? azt meg nem hiszem el hogy holnap reggel elborotválod és délután már szúrna
2013. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Intim betét az a fehér folyásra írtam.:)

Minden nőnek van,én pedig nem tudok bugyit sem cserélni,ha általában megyek,akkor előtte lezuhanyzom és friss és üde vagyok

Lehet holnap reggel kellene.:) csak akkor 4 órakor kelnem kell

2013. máj. 30. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!