Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt nektek is...

Menstruáció alatt nektek is hányingeretek van, de közben mindent meg tudnátok enni?

Figyelt kérdés
főleg édességet kívánok mindig, de ha az már nincs minden meg tudnék enni és folyton csak a kajára gondolok...ti is vagytok így ezzel?
2013. jún. 1. 16:10
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és milyen gyógyszert vesztek be a hasfájásra?
2013. jún. 1. 16:16
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, pontosan ugyanígy :D nekem elég gyakori és erős a hányinger, arra B6 vitamint szedek (ha itthon vagyok akkor daedalon-t, mert attól elalszok); a görcsökre pedig nospa forte vált be nekem :)
2013. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajaj, még rosszabb nekem.:D Egymás után ettem meg 3 csomag pilótakekszet...
2013. jún. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ha fáj a hasam, - ami nagyon szokott - én nem gyógyszert veszek be, hanem egy fazékfedelt melegítek, törülközőbe rakok és a pocimra teszek, ez mindig beválik! Ha suliba fáj a hasam, ahol ugye nem lehet fedőt rakni, akkor inkább hazakéreszkedek. Sajnos nekem sosem hatnak a gyógyszerek. Egyél málnát!
2013. jún. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!