Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon felhelyezése. Hogy...

Tampon felhelyezése. Hogy kell? Nem merem feldugni pedig a barátnőim is azt használnak és mondták hogy én is használjam azt mer sokkal jobb.

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

...hát ha fiú vagy,

meg is értem, hogy nem mered...

2013. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha veszel egy dobozzal, benne lesz egy képes útmutató
2013. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Lány vagyok..-.-

amúgy nincs rajta :o

2013. jún. 1. 22:33
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves vagy egyáltalán? Szűz vagy? Mert ezek fontos infok a használathoz. Illetve nem kell kiskutya módjára a barátnőidre hallgatni.
2013. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nézd meg dobozban a képeket, elég jól le van írva. Amit tehetsz, hogy először minit vegyél- gondolom szűz vagy- ez könnyebben fel fog menni, és könnyebben ki is fog jönni, mint a normál. És addig told föl, ameddig csak tudod, mert ha nem tolod föl eléggé, akkor érezni fogod. Majd kitapasztalod magadnak, hogy milyen pozícióban tudod a legmélyebbre fölrakni.
2013. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2013. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

15/L

lovagoltam amitől elvileg étszakad szóval nem tudom.

köszi a válaszokat:) mini-m van

2013. jún. 1. 22:39
 8/12 anonim ***** válasza:
És ezt miért nem mondták el a barátnőid? Rakd fel az egyik lábad a kád szélére pl. Fontos, hogy lazítsál, ne legyenek az izmaid befeszülve. Kicsomagolod a tampont, zsinór van a föld fele. Megfogod azzal a kezeddel, amivel írsz a zsinór tövénél, és a mutató vagy középső ujjaddal elkezded a hüvelynyílásodba feltolni. Egy picit hátra fele (szó szerint a hátad irányába) nyomjad, mert a hüvely nem egyenesen van a fejed felé, hanem hajlík hátra. Addig nyomd, amit kb az ujjad ér (tovább úgysem tudod), ill. akkor van jól fent, ha nem érzed. Próbálj leülni egy székre, és ha akkor sem érzed, akkor ok. Kifele a zsinórt húzd lelkesen.
2013. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"lovagoltam amitől elvileg étszakad szóval nem tudom. "

ha a hülyeség fájna...

2013. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Esetleg vehetsz víz bázisú síkosítót egy üzletben (pl. dm, rossmann stb.) és azzal könnyebb.

De, ha nincs kedved felhelyezni, nyugodtan használj betétet! Nem mindenkinek jön be a tampon!

2013. jún. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!