Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 23 éves vagyok és még nem...

23 éves vagyok és még nem jártam nőgyógyásznál, nagyon nem vagyok jó véleménnyel az orvosokról, ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem vagy jó véleménnyel az orvosokról nem a Te hibád, de nem lehet általánosítani, mert vannak nagyon jó és lelkiismeretes orvosok is.
2013. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg informálódni, hogy a környéketeken ki a legemberségesebb, legjobb szakember, jól járd körbe a dolgot. Kereshetsz női orvost is, egyre több női nőgyógyász van. Vágj bele, előbb utóbb át kell esni az első vizsgálaton, ha ezúttal jó tapasztalataid lesznek, még a véleményed is megváltozhat. Egyébként nem tartom gáznak amit írtál, eléggé régi önmagamra ismertem, de már lazábban állok a dolgokhoz.
2013. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Felelőtlenség. Szerintem elvárható dolog lenne, hogy egy értelmes, felnőtt ember tegyen az egészségéért. És ehhez hozzátartozik az, hogy a nemi élet megkezdése után, de 21 éves korától eljár szépen méhnyakrákszűrésre.

Ha nemi életet is élsz, akkor meg pláne felelőtlenség.


Oké, hogy vannak nem túl kedves orvosok, de azért igazán vehetnéd a fáradtságot arra, hogy körbeérdeklődj, hogy ki az, aki normális. Mert azt nehezen hiszem el, hogy a környezetedben az összes doki hülye meg szemét meg ki tudja milyen.


Szerintem kicsit össze kellene szedned magad és keresni egy orvost. Nem olyan hú de nagy szám évente egyszer elmenni az orvoshoz.


De persze a te dolgod, nem nekem lesz bajom belőle.

2013. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress olyan magánorvost, akinek jó híre van. SZTK-ban én is jártam nem túl kedveseknél, de a választott orvosom jó fej. Nem minden orvos unszinpatikus.
2013. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van,nem minden orvos unszimpatikus,de ez nem csak a magánrendelőkben igaz. Vannak SZTK-ban is emberséges,kedves orvosok.
2013. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdeklődj!

Talán keress női orvost első alkalommal, lehet, hogy elviselhetőbb számodra.

2013. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!