Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lánykanőgyógyász belém nyúl...

A lánykanőgyógyász belém nyúl ha csak azért megyek hozzá, mert mensi görcsökre szeretnék fogamzásgátlót iratni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon parázom ettől ez lesz az első alkalom, hogy nőgyogyászhoz megyek. Mindenki mást mond van aki azt állítja, hogy csak megröggenez, más pedig azt h felnyú..Szűz vagyok, szeretném ezt pontosan tudni. A válaszokat előre is köszönöm :) 16/L
2013. jún. 2. 19:18
1 2
 1/19 anonim válasza:
40%
Jól teszi, ha beléd nyúl.
2013. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

mi az lánykanógyógyász?

szűz vagy nyugi, nyilván logikus, ezt megkérdezi, szóval nem úgy vizsgál, mint aki már nem az, N

2013. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kímélj már meg a bunkóságodtól. KösszPusz:)
2013. jún. 2. 19:24
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Általában végbélen keresztül szoktak vizsgálni.

Vérvételre is számíthatsz, ha nem kér, akkor gyanús, inkább menj máshoz.

2013. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

19:24-es : Másnéven gyereknőgyógyász.

De akkor honnan fogja tudni milyen fogamzásgátlót írjon fel? Vagy ezt egy Röntgen felvételből kideríti?

2013. jún. 2. 19:32
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok: Ahogy írtam. Valószínűleg megvizsgál végbélen keresztül, vérvizsgálat, esetleg ultrahang. De szerintem menstruációs görcsök miatt - csak magában - egy felelősségteljes nőgyógyász nem ír fel 16 évesnek fogamzásgátlót.
2013. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális nőgyógyász, megvizsgál, vérvételt kér, és még csak véletlenül sem ír fel fogamzásgátlót. Vannak olyan gyógyszerek, amiket a vérzés előtti napokban kell szedni, és enyhítik a görcsöket, kérj olyat. A fogamzásgátló nagyon komoly dolog, nagy felelősség szedni, ne akard ennyi idősen mérgezni magad, főleg, mikor van más megoldás is...
2013. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

4-es: Ez egyre rosszabb.. :/ xD

Több orvosnál is jártunk, hogy mit tegyünk a görcsök ellen mert a görcsoldók olyanok mintha cukorkát ennék, semmi hatásuk. Egyedül az inekciók, de ettől a rengeteg inekciótól (2éve folyamatosan) meddővé válhatok, szóval csak ez maradt és állítólag sokan szednek görcsökre fogamzásgátlót ( Ha hazudok, akkor az orvosok után )

2013. jún. 2. 19:41
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Ha szűz vagy, akkor a fenekeden keresztül tapogatja ki a "Dolgokat", hogy ne sértse meg a szűzhártyád. Én először 11 évesen voltam. 16/L
2013. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: Értem, sajnálom :/ Én is voltam ilyen helyzetben, engem elküldtek ultrahangra, azért írtam, hogy lehet, hogy téged is elküldenek.

Amúgy ez az eset teljesen más, ha nem ellenjavallt valami miatt - pl. trombózisveszély- akkor valószínűleg felírja.

2013. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!