Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellbimbó fájdalom, miért...

Mellbimbó fájdalom, miért lehet? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Tegnap ( vagyis vasárnap reggel ) óta fájnak a mellbimbóim.. 17L vagyok, nemrég hagytam abba fogamzásgátló tabletta szedését,kicsivel több mint 9 hónapon keresztül szedtem, és most van már elmúlóban múlt hét hétfő óta egy elég csúnya felfázásom. a párommal szombaton együtt voltunk, nem védekeztünk, megszakításos módszert alkalmaztunk, de utána kicsivel már fel is helyeztem a betadine hüvelykúpot, amit múlt hét óta használok. ezt eléggé kikerekítettem, de ezeknek lehet valami köze a fájdalmamhoz? olyan mintha be lenne gyulladva mind a kettő mellbimbóm, ha hozzá érek eléggé fájnak.. nos ez a mell növés miatt lehetséges, vagy esetleg más baj miatt? ÉRTELMES válaszokat előre is köszönöm! :)

2013. jún. 3. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy kidörzsölte a melltartó vagy a póló? nekem is szokott ilyen lenni, szúr, fáj, viszket...


de egyébként felszíni vagy felszín alatti fájdalom? mit értesz az alatt, hogy "ha hozzá érek eléggé fájnak"?


a növekedésüktől is lehet, meg a fogamzásgátló abbahagyásától is, ha nagyobb hormontartalmú készítmény volt.

2013. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy kidörzsölte :/ nekem csak is a bimbóm fáj, az a kis pöcök, és nem is áll le, vag hogy is fejezzem ki magam :D ha meg nyomom pl, belől fáj, az az egész kis pöcök, de tényleg csak az, körülötte se meg a mellem se fáj, csak az , ha hozzá érek, vagy valami hozzá ér erősebben már akkor is... de belől fáj az a nagyon pici rész.. foggátlóról annyit hogy symiciát szedtem 8 hónapig, utána lindynette-t 1 hónapig, de az utóbbit azért hagytam abba mert annyira lecsökkentette a libidóm, hogy nem akartam egyáltalán szexelni! elég rossz volt. :( :) remélem ki tudtad venni a válaszomból a lényeget, lehet hogy a tabletta abba hagyása okozza.. nemtudom én sem
2013. jún. 4. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!