Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet problémám a meztelenség...

Lehet problémám a meztelenség miatt?

Figyelt kérdés
Otthon sokat vagyok egyedül és saját szobám van , zuhany után nemszoktam felöltözni. van hogy egész nap . általában csak egy pokrócban kelek megyek a lakásban . De hallotam olyasmit hogy kaphatok bizonyos fertőzéseket gombát akármit vagy akár végbéli fertőzést. Próbaltam googlen rákeresni hasonlora de nemvolt találat . aki tud valamit légyszi szóljon hozzá 20/L

2013. jún. 4. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, ne aggódj.
2013. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól olvastad, akármilyen fertőzést elkaphatsz, de nem azért, mert meztelenül mászkálsz. Esetleg egy darab bugyit felvehetsz, hogy ne csupasz ...-tal ülj a pokrócban.
2013. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alsóneműt ajánlott hordani, mert nem steril amire ráülsz.
2013. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bugyit hordjál mindenképpen!
2013. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz, ha otthon meztelenkedsz.

Igaz én pasi vagyok és már nagyon régota meztelenkedek itthon a lakásban és a kertben is.

2013. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erre így nem tudok válaszolni, látnom kell a helyzetet!


40F

2013. jún. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol azt olvasom, hogy ki-hol-hogyan meztelenkedett. Ilyenkor magatokhoz is nyúlnátok? Vagy szexualitás kizárva?
2013. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!